Merengues jsou v Barceloně

Čas 28. 11. 2009, 23:16 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Ronaldo, Higuaín a Garay v Barceloně
Ronaldo, Higuaín a Garay v Barceloně

Hráči Realu Madrid již za sebou mají důležitý přesun do Barcelony k zítřejšímu El Clásicu, které se hraje od sedmi večer. Přivítání bylo v katalánské metropoli opravdu vřelé.

Celý tým se sešel dnes ve Valdebebas okolo šesté hodiny. Kolem 18:15 odjel na letiště Barajas, odkud poté o 45 minut později odletěl speciálem směr Barcelona.

V katalánské metropoli přistál před osmou hodinou, v 19:55. Na palubě letadla byl víceprezident Eduardo Fernandez de Blas, prezident Pérez je v Barceloně již od pátku. Nechyběli samozřejmě ani členové představenstva, generální ředitel Jorge Valdano a realizační tým.

Po přistání naše hráče přivítalo kolem 300 fandů, kteří nadšeně skandovali. I když je Barcelona hlavní teritorium našeho hlavního rivala, tak i tu se najde velké množství fanoušků Blancos.

Z letiště se celá výprava přesunula na hotel AC Gavá, kde zůstane až do nedělní patnácté hodiny. Zde na hráče čekalo také mnoho jejich příznivců, kterým Madridistas postupně rozdávali autogramy.

Přesně ve 21:30 odstartovala v recepci hotelu autogramiáda, na které bylo více než 200 našich fandů. Z hráčů přišli tentokrát pravý obránce Sergio Ramos a letní útočná posila Karim Benzema.

O podpisy těchto hráčů byl obrovský zájem, fanoušci si nosili fotky, dresy, trička, ale i obyčejné kusy papíru. Nálada byla skvělé, každý tam už s netrpělivostí čekal na velké nedělní vyvrcholení.

Po obdržení podpisu fanoušci ještě dostávali různé malé drobnosti, jako například propisky, tím největším dárkem pro fandy Realu je však fakt, že mohli být tak blízko svým idolům. Celá akce trvala přes 60 minut.

Další fanouškovská akce se uskuteční v dopoledních hodinách, kdy se sejde více než 200 fanoušků madridského týmu z 90 různých katalánských měst a to ku příležitosti večerního derby.Další fotografie: přílet, letiště a hotel.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!