Rozhovor s Albiolem a Kaká

Čas 28. 11. 2009, 13:55 | Autor vjetef | Zdrojgoal.com
Albiol
Albiol

<Aktualizováno> Albiol uvedl, že by měl být v neděli na Nou Campu připraven zasáhnout, Kaká poukazuje na důležitost sehranosti týmu.

Madridský obránce Raul Albiol si namohl vazy v pravém koleně při zápase s Curychem v Lize mistrů a s jeho startem proti Barceloně to vypadalo nejistě. Teď se ale zdá, že se stihne včas zotavit a na nedělní zápas bude připraven. Dnes bude odpočívat společně s některými dalšími členy týmu a nenastanou-li žádné komplikace, pravděpodobně nastoupí v základní jedenácce.


Ačkoliv se obecně očekává, že 24 letý stoper bude hrát, on sám řekl, že by byl ochotný zápas odehrát i s menším zraněním.


"Myslím, že na Nou Campu budu hrát. Ani jsem nepřemýšlel nad tím, že bych  na jednom z největších zápasů roku chyběl. Ať už zraněný nebo ne, chci pomoci na hřišti jak to jen bude možné. Moc se těším."
Mezi tím brazilská hvězda Kaká řekla, že se těší na další zápasy po boku Cristiana Ronalda, který konečně doléčil své zranění a na pár minut naskočil proti Curychu. 

 

Ronaldo byl už více než měsíc mimo hru kvůli problémům s kotníkem a Kaká má radost z toho, že je jeho spoluhráč připřaven k návratu a zároveň věří, že Los Blancos dopomůže k lepším výsledkům. 


"S Cristianem budem hrát lépe, to je jisté", řekl pro americkou TV stanici Gol TV.


"Motivuje celý tým a přináší kvality, které nám velmi pomohou."


"Jsme přátelé i mimo hřiště, děláme stejné věci a celý svět ví, že je skvělým hráčem, ale je i stejně dobrým přítelem."


Ronaldo je při střetu s Barcelonou očekáván v základní sestavě Los Merengues a Kaká už se nemůže dočkat, až se bude Clasico hrát.


"Schyluje se k úžasnému zápasu a jak už bylo řečeno mými spoluhráči, zcela jinému než ty, které jsme do teď odehráli. Bude to velmi vzrušující a doufám, že i dobré utkání."


"V tomto zápase není žádný favorit. Barcelona je velmi silný a nebezpečný tým s mnoha vynikajícími hráči, o tom není pochyb. Musíme hrát naši hru, jsme Real Madrid a musíme se snažit být dominantní v každém zápase."

 

ronaldo s kaka

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!