Arbeloa: Na Nou Campu můžeme uspět

Čas 27. 11. 2009, 15:26 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Álvaro Arbeloa
Álvaro Arbeloa

Obránce Álvaro Arbeloa se v krátkém rozhovoru pro server goal.com svěřil s tím, že je přesvědčen, že jeho tým dokáže z Nou Campu přivést dobrý výsledek.

Co si Real ze zápasu s Curychem odnese?
"Nejlepší věcí jsou tři body, jsme krůček od postupu do osmifinále a záleží na nás, jestli skupinu vyhrajeme."

Real je stále kritizován, jak hraje, ale v lize jste překonali nějaké rekordy a jste první v Lize mistrů. Vadí Vám přetrvávající kritika?
"Ne, souhlasíme s kritikou, protože víme, že nehrajeme nejlepší fotbal, a že máme tým, který může hrát mnohem lépe. Jsme si ale jisti, že se nám to povede. S dostatkem času se věci zlepší. Také si věříme, protože jak říkáte, vyhráváme a máme skvělé statistiky. Vyhráváme, ale nehrajeme nejlépe, až budeme hrát dobře, tak to bude skvělé. Jako hráči jsme svými největšími kritiky a víme, že je mnoho věcí, které mohou být lepší, je to ale vždy snazší, když se vyhrává."

Budete hrát své první El Clásico. Jak se před ním cítíte, a jak k němu přistupujete?
"S ohromnou touhou. Jak jsme mohli v úterý vidět, bude to na Nou Campu velice složité utkání, protože tam hrají parádní fotbal a jsem si jistý, že to bude dech beroucí zápas."

Je některý z týmů favoritem? Máte pocit, že jste ve stínu mistra?
"Ne, necítíme se méněcenní než Barca. Je jasné, že když hrajete takový zápas, tak je důležitá výhoda domácího prostředí, ale pojedeme tam s jistotou, že můžeme dosáhnout skvělého výsledku."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!