Trénink: Ramos se vrací k týmu

Čas 27. 11. 2009, 13:12 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com, marca.com
Casillas, Ramos a Guti - archivní foto
Casillas, Ramos a Guti - archivní foto

Merengues mají za sebou další důležitý trénink v rámci přípravy na nedělní El Clásico. Jedinou novinkou dnešního dne byl návrat Sergia Ramose ke zbytku týmu, jelikož po střetnutí s Curychem pracoval samostatně v tělocvičně.

Dva dny a je to tady. El Clásico již nenechává nikoho z fotbalových fanoušků chladným. Los Merengues dnes měli na programu předposlední přípravný trénink, který se od toho včerejšího regeneračního lišil.

Jediným novicem mezi zbytkem týmu byl dnes Sergio Ramos. Ten proti FC Curych odehrál plných 90 minut a včera tak dostal možnost zůstat v tělocvičně s našimi marody.

Program dnešního trénink byl zaměřený převážně na fyzickou kondici a techniku. Hráči běhali sprinty, delší vzdálenosti a prováděli různá cvičení. Brankáři Casillas, Dudek a Adán měli svůj vlastní program pod taktovkou Xabiera Mancisidora.

Opakovaně dnes chyběla čtveřice zraněných, Albiol, Guti, Metzelder a van Nistelrooy, jenž pokračují v individuálních plánech, které jim mají dopomoci co k nejrychlejšímu návratu na trávník.

Nizozemský forvard má problémy se svojí levou nohou, zatímco Raúl Albiol má starosti s vazy v pravém koleně. Odchovanec Guti se stále zotavuje po zranění svalu v levé noze.

Chilan Manuel Pellegrini tak má k dispozici 17 bojovníků. Ty zítra čeká poslední předzápasový trénink a po něm nominace na zápas. Vybraní muži odcestují do Katalánska v sobotu večer a na hotelu, kam po příletu dorazí, zůstanou až do zápas, na který samozřejmě odcestují s časovou rezervou na přípravu.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!