Agent Lombilla: Gago je nespokojený

Čas 25. 11. 2009, 15:37 | Autor thjuks | Zdrojas.com, espn.go.com
gago
gago

Fernando Gago by mohl v lednu opustit Real Madrid. Podle jeho agenta je defenzivní záložník v klubu nešťastný.

„Pro mě nemá smysl, aby hráč zůstal v klubu, ve kterém není šťastný a nehraje. Gago, když nehraje, smutně doma pláče,“ citoval deník Marca agenta Marcela Lombillu.  „Rozumím, že základním kamenem na jeho pozici je Xabi Alonso, který je hráčem světové třídy, navíc je to velká ryba pro prezidenta klubu a proto má odehráno více než Gago.“

Mluvilo se o zájmu Bocy Juniors, ale Lombilla informaci nepotvrdil. Podle fotbalového experta Zorana Vekiče je zájem o Gaga v Itálii.

„Z Bocy se mi nikdo neozval. Peníze by pro hráče nebyly problém, ale záleží na tom, co by řekl Madrid. Co Gago chce je hrát, protože se blíží Mistrovství světa a Maradona mu říká, že musí hrát,“ řekl Lombilla.

 

Trocha statistiky
Fernando Gago poslední dvě sezony pravidelně hrál, jenže odrazili se na něm nákupy Lassana Diarra a Xabi Alonsa. Nový trenér nějak musel řešit přebytek defenzivních středopolařů a odnesl to Gago. V La Lize Argentinec odehrál pouze čtyři zápasy a z toho dvakrát byl pouze náhradník. V Lize mistrů má na svém kontě dva zápasy a ve Copě del Rey také. V součtu to dělá 485 odehraných minut, což je 32% z celkové hrací doby Realu Madrid ve všech soutěžích v této sezoně.

Ovšem takový Mahamadou Diarra na tom není o nic lépe. Jeho procentuální pobyt na hřišti zdobí úplně stejné číslo – 32%. Lassana Diarra odehrál 52% a Xabi Alonso 74%.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!