18 nominovaných na Santander

Čas 20. 11. 2009, 13:53 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Albiolovo poslední ligové vystoupení nedopadlo nejlépe
Albiolovo poslední ligové vystoupení nedopadlo nejlépe

Trenér Manuel Pellegrini jako tradičně povolal den před zápasem seznam vybraných hráčů na ligové utkání. Tentokrát je jich 18náct a nechybí mezi nimi například ani Raúl Albiol.

Los Merengues zítra čeká ligové utkání proti 17. Racingu Santander, ve kterém je výhra povinností. Dnes odtajnil Manuel Pellegrini nominaci, na kterou mnoho fanoušků čekalo.

Převážně se všichni ptali, zda chilský kouč povolá na střetnutí španělského stopera Raúla Albiola, který si na konci zápasu Španělska proti Rakousku poranil levé koleno.

Bývalý hráč Valencie nakonec na listině nominovaných nechybí, ale zatím není jisté, zda bude moci hrát, protože stále není 100% fit, ale podle doktorů by měl být připravený.

Do nominace se vrací po odmlce v zápase s Atléticem Mahamadou Diarra. Kvůli červené kartě bude chybět Sergio Ramos. Kvůli zranění se do nominace nevešli Guti, Cristiano Ronaldo, Ruud van Nistelrooy a Lass.

Tým se před zápasem sejde již tradičně večer den před zápasem, tentokrát ve 20:45. Další trénink je naplánován na nedělní dopoledne. Hráči se dnes také dozvěděli datum a čas El Clásica, to čeká celý fotbalový svět příští víkend v neděli od 19:00.

CEL? NOMINACE
Brankáři: Casillas a Dudek.
Obránci: Arbeloa, Pepe, Garay, Metzelder, Marcelo a Albiol.
Záložníci: Gago, Diarra Kaká, Xabi Alonso, Drenthe, van der Vaart a Granero.
Útočníci: Raúl, Benzema a Higuaín.

Nenominovaní: Sergio Ramos (karetní trest) a Guti, Cristiano Ronaldo, Lass a Ruud van Nistelrooy (zranění).

Pravděpodobná sestava podle real-madrid.cz: Casillas - Sergio Ramos, Albiol, Pepe, Arbeloa - Diarra, Xabi Alonso - Kaká, Marcelo - Benzema, Higuaín.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (97 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!