Granero si proti Racingu přeje brzký gól

Čas 19. 11. 2009, 18:49 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Esteban Granero
Esteban Granero

Odchovanec Los Merengues Esteban Granero se dnes v jednom rozhovoru zaměřil na nadcházející ligové střetnutí s Racingem, ve kterém podle něj sice budeme favorité, ale rozhodně nepůjde o nic jednoduchého.

Real Madrid čeká druhý zápas za sebou na domácí půdě, ten poslední příliš nevyšel. "Potřebujeme tři body. Jsem natěšený na další zápas na Bernabéu. Chci, aby se naši fandové naší hrou bavili a užívali si."

"Myslím, že na nás přestávka zanechá daleko více následků, protože jsme měli přece jenom více reprezentantů. Racingu se zatím příliš nedaří a nyní získali nového trenéra. Jsem si jistý, že budou hodně motivovaní,"
komentuje bývalý hráč Getafe aktuální situaci obou protivníků.

Velkou roli v domácích zápasech Realu Madrid hrají fanoušci. Mnohdy je jejich povzbuzování přímo excelentní, někdy je to však i na ně moc a začínají pískat. Esteban věří, že v sobotu  hráčům hodně pomůžou.

"Budou hrát na Bernabéu, což je vždy velice složité. Budou proti nám hrát na více než 100%. Je jasné, že zápas bude velice složitý, i když je fakt, že jsme favorité. Budeme těžit z podpory našich fanoušků."

"Myslím, že dáme brzy gól, pokud dobře odstartujeme. Týmy, které tu přijedou a dostanou brzký gól, poleví. Na zápas budeme zdravě motivováni,"
zakončil nadšeně Granero.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!