Diarra zůstává, Nistelrooy váhá

Čas 18. 11. 2009, 16:28 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com, realmadrid.com
Diarra a Ronaldo
Diarra a Ronaldo

Přestupní termín se znovu kvapem blíží a kolem Realu je znovu hodně rušno. Nemluví se jen o velkých příchodech, ale i mnoha odchodech. Řeší se třeba situace kolem Drentheho, nebo Gutiho, ale také třeba Moma Diarry a van Nistelrooye.

Lednové přestupní období je za dveřmi a to znamená samozřejmě žně pro bulvární redaktory. Real Madrid je oblíbeným terčem spekulací v jakékoli roční době a není tedy divu, že se o něm začíná znovu hodně mluvit s výhledem na nadcházející přestupový termín.

Mezi těmi, kteří mají podle španělského bulváru namířeno z Realu, jsou dva hráči, kteří byli před nedávnem na marodce s vážnými zraněními, tedy Mahamadou Diarra a Ruud van Nistelrooy, a jen těžko se zatím zapracovávají do sestavy Realu Madrid.

Rodák z Mali na svém těžkém zranění hodně prodělal. Před ním byl oporou a neodmyslitelnou součástí mužstva Los Blancos. Po zimním příchodu Lasse a letním Xabiho Alonsa se však jeho pozice rázem změnila a měl být jedním z adeptem na odchod, přičemž se o něj zajímaly týmy jako Liverpool, Arsenal, nebo Tottenham Hotspur.

Všechny spekulace o lednovém odchodu z Realu popřel hráčův agent Frederic Guerra, který však nevyloučil jeho letní přestup. "V lednu bude s Mali na Africkém poháru národu, takže rozhodně neodejde."

Přestup nizozemského forvarda z Realu Madrid by měl celkem jasné důvody. Jedním je to, že by si chtěl ještě jednou zahrát na velké mezinárodní akci, tedy na Mistrovství světa a právě tohle je podmíněno tím další důvodem. Nisty by totiž rád nastupoval pravidelně a chtěl by se stát důležitou součástí týmu.

"Chci hrát. Ještě jsem nemluvil s Pellegrinim, protože se stále sehrávám, ale až budu připravený, tak mu řeknu. Pokud bych nehrával, v lednu bych odešel. Mým cílem je si zahrát s Holandskem na Mistrovství světa. Pokud bych nehrál, tak by byl návrat do reprezentace nemožný, protože musím dokázat, že jsem ve staré dobré formě."

Bývalý útočník Manchesteru United měl dnes na práci velice záslužnou činnosti. Spolu se třemi dětmi totiž pózoval pro kalendář firmy Vingino, která produkuje oblečení. Spolu s manželkou Leontien navíc všechny děti z SOS vesnice provedl areálem Valdebebas. "Bylo to velice zábavné odreagování pózovat pro firmu Vingino. S Leontien takové akce pro Dětské SOS vesničky milujeme." Výtěžek z prodeje půjde právě na zmiňované charitativní účely.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!