Cristiano Ronaldo již trénoval s míčem!

Čas 16. 11. 2009, 21:53 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Ronaldo na tréninku
Ronaldo na tréninku

Cristiano Ronaldo po déle jak měsíci trvajícím zranění dnes absolvoval první trénink s míčem.

Cristiano Ronaldo dnes poprvé od 30. září, kdy se zranil trénoval v tréninkovém centru Realu Madrid, Valdebebas. Do týmu se vrátili i Gago a Higuaín, kteří o víkendu podlehli se svojí reprezentací Španělsku 2:1.

Hráči Realu Madrid dnes začali s přípravou na utkání s Racingem Santander, které se odehraje v sobotu od 20:00 na Santiago Bernabéu. Dnes se poprvé od zranění se na tréninku ukázal Cristiano Ronaldo, který je zraněný od zápasu s Marseille. Dnes poprvé trénoval s míčem a na jeho pohybu nebylo znát jakékoliv známky zranění.

Tréninku se zúčastnilo celkem 14 hráčů, včetně několika hráčů z Castilly. Tréninku se nezúčastnilo celkem 10 hráčů, kteří s plní své reprezentační povinnosti a vrátí se ve čtvrtek ráno. Jsou to Pepe, Lass, Benzema, Casillas, Sergio Ramos, Xabi Alonso, Arbeloa, Albiol, Kaka a Van der Vaart.

Ale i přes to, že tito hráči se vrát, aý ve čtvrtek ráno po reprezentačních zápasech, měli by být připraveni na sobotní duel. Nejlepší zprávou dne však zůstává návrat Cristiana Ronalda na trávníky, který je tak po celém světě sledován a komentován.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (34 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!