Ronaldo chce hrát s Barcelonou, Raúl zůstane do konce kariéry

Čas 16. 11. 2009, 17:02 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Ronaldo a Raúl slaví gól
Ronaldo a Raúl slaví gól

Cristiano Ronaldo prohlásil, že se chce vrátit na zápas proti Barceloně. Křídelník totiž laboruje se zraněními. Jiné problémy má Raúl, který momentálně nepatří do základní sestavy. Přesto opět zopakoval, že si neumí představit, hrát za jiný klub.

Cristiano Ronaldo měl po špatné přípravě skvělý začátek sezóny a svými góly Real táhnul. Poté se ale zranil a spousta lidí si myslím, že bez něj je madridský celek o mnoho slabší. To se také v několika zápasech potvrdilo. Na slavné El Clasico chce být ale Ronaldo připraven.

„Už nyní trénuji a příští týden začnu naplno. Chci hrát vždy každý zápas, ale je možné, že Racing a středeční Ligu mistrů ještě vynechám, abych byl připraven na Barcelonu. Chci tento zápas hrát“ říká odhodlaně Ronaldo, který musel proti své vůli vynechat také důležitý reprezentační duel Portugalska, které hraje baráž.

Ronaldo také popírá, že by na něm stály úspěchy či neúpěchy Bílého baletu. „Už jsem to mnohokrát říkal, není to pravda. Jsem jen jeden z hráčů, nejsem žádný spasitel. Jsem obyčejný hráč, který chce vždy hrát co nejlépe a pomoci týmu“ řekl až překvapivě skromně Ronaldo.

El Capitano: Vztah Raúl - Real nic nepřekoná

Opět velice správně zareagoval na všechny spekulace kapitán Realu, Raúl. Hráč totiž již několikrát vyhlásil, že klub nikdy nechce opustit a musí zde kariéru ukončit. V létě kolem něj dokonce kroužil Manchester City, který nabízel jak jemu, tak klubu, neuvěřitelné peníze za přestup. Raúl odmítl a prý se nerozmýšlel ani minutu. Nyní ukazuje něco podobného a to přesto, že v posledních třech zápasech nenastoupil v základní sestavě.

„Vždy jsem si přál za tento klub hrát a taky zde kariéru ukončit. Někdy se sice okolnosti změní, ale já si nedovedu představit, že by vztah Raúl - Real něco překonalo. Ještě stále chci hrát na vrcholné úrovni a na konec kariéry zatím nemyslím“
řekl Raúl pro média.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (57 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!