Pellegrini a Valdano k současné situaci v Realu Madridu

Čas 15. 11. 2009, 14:58 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Jorge Valdano
Jorge Valdano

Manuel Pellegrini je v posledních dnech vystaven neustálému tlaku na svojí osobu a tak se nechal slyšet, že s tlakem se umí vyrovnat. Jorge Valdano se na druhou stranu vyjádřil k situaci kolem Gutiho.

"Guti má v úmyslu zůstat v Realu Madrid a být součástí tohoto týmu. Chce hrát důležitou roli v projektu Florentina Péreze. To nám umožňuje sklidnit současnou situaci" řekl Jorge Valdano poté, co se minulou středu setkal s Gutim na společné večeři.

"Strávil zde posledních patnáct let. Jsme normální lidé, kteří mají právo řešit své problémy a diskutovat o nich společně. Důležité je domluvit se na jednom řešení." Jorge Valdano se tek zastal druhého kapitána Realu Madrid. Guti tak s největší pravděpodobností v Madridu zůstane i v budoucnu.

k současné situaci v Realu Madrid se vyjádřil i současný trenér Merengues Manuel Pellegrini, který v posledních dnech je vystaven neustálému tlaku na jeho osobu. "Být trenérem Realu Madrid znamená odolávat každodenímu silnému tlaku. Ale ja jsem na to zvyklí a nemám žádný problém se s tím vyrovnat. Doposavadní část sezony bych hodnotil pozitivně. Jsme nejlepší v naší skupině v Lize mistrů a na první místo v lize ztrácíme pouhý jeden bod na Barcelonu."

"Je to fenomenální skupina hráčů. Máme mezi sebou dobré vztahy a všichni víme co děláme" řekl Manuel Pellegrini k současné situaci v Realu Madrid, který v úterý vypadl z domácího poháru, ale všichni si jsou dobře vědomi, že zbylé dvě soutěže jsou stále otevřeny.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!