Guti: Cizí hráči hodnotám Realu nerozumí

Čas 12. 11. 2009, 20:32 | Autor redakce | ZdrojGoal.com
Guti
Guti

Veterán Bílého Baletu se vyjádřil k současné situaci klubu a také zmínil své oblíbené noční tahy.

Guti doslova prohlásil, že cizí hráči, kteří do klubu neustále přicházejí, nerozumí hodnotám klubu. Španělský záložník také dodal, že tým v čele s Florentino Perezem nepodává takové výkony, jaké by měl.

Guti Hernández se na hřišti neobjevil od ostudného zápasu s třetiligovým Alcorcónem, kdy Real prohrál v poměru 0:4. Tehdy byl střední záložník vystřídán a toto Pellegriniho rozhodnutí nesl velmi nelibě.

"Je to složitá situace pro nás oba," řekl na adresu trenéra Realu před tím, než dodal, že pod vedením Pereze nevycházejí věci tak, jak by měly.

"Někteří cizí hráči nerozumí hodnotám Realu Madrid," pokračoval třiatřicetiletý odchovanec klubu v kritice Perezovy přestupové politiky.

Okolo Gutiho se tak díky podobným projevům logicky začínají vynořovat spekulace o přestupu. A aby toho nebylo málo, Guti ještě také nezapomněl promluvit o svých nočních akcích, kterých rušný Madrid skýtá nepřeberné množství.

"Jsem člověk, který se nikdy nezastaví. Ve dne ani v noci. Rád si užívám noční párty se svými přáteli. Až mi bude 60, nebudu na diskotéce do šesti do rána. Žiji přítomností."

Od svého debutu v prvním týmu Realu v prosinci roku 1995 odehrál Guti za Bílý Balet 367 utkání a vstřelil 45 branek.

V roce 1999 se oženil s Arantxou de Benito se kterou má dvě děti. Ačkoliv se pár letos rozvedl, oba jsou stále blízkými přáteli.

Guti si zahrál i ve dvou filmech: Torrente 3: El Protector a také v pokračování známého Goal!2 Living the Dream, kde se objevili i spoluhráči z klubu. Např.: Zidane, Casillas, Salgado nebo David Beckham.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (30 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!