Před večerním zápasem...

Čas 10. 11. 2009, 16:32 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Real Madrid - archivní foto
Real Madrid - archivní foto

Hráči Realu mají před sebou obrovskou výzvu. Od 20:00 se totiž utkají s Alcorcónem v odvetě Copa del Rey. Na tom by nebylo nic tak zvláštního, kdyby Blancos neprohráli první střetnutí 4-0.

Na konci října obletěl svět výsledek zápasu Realu Madrid s třetiligovým Alcorcónem. Bílý balet dostal čtyři branky a žádnou nedal, začalo se mluvit o krizi, která byla naštěstí již zažehnána. Dnes nadešel den odvety. Povede se Realu vše zvrátit?

V historii narazíme na dvě takové podobné situace. Ta první je ze sezony 1947, kdy Blancos prohráli první zápas na domácím stadionu 4-0, hattrick dal Crias a jeden přidal Pineda. V odvetě však madridský celek zabral a postoupil díky hattricku Barrinagy a brankám Vidala, Molowného a Prudena. Náš tým tehdy došel až do finále, kde přehrál díky brankám Vidala a Prudena Espanyol.

V sezoně 1974/75 jsme pokazili první zápas s Las Palmas na Kanárských ostrovech. Odveta, jenž se konala za dva dny na Bernabéu, však proběhla v režii domácího celku a postup bílým vystřílel hattrickem Santillana a jednu branku dali Roberto Martinez a Pirri. I v tomto roce Real došel do finále, tentokrát sfoukl Atlético na penalty.

Dnešní večerní utkání tak ještě není ztracené a všichni, kteří fandí Realu, by si podobný obrat přáli. I samotní hráči jsou plni odhodlání a očekávání večerního zápasu.

Marcelo a Dudek
"Za znak a dres! Nevypadneme."

Arbeloa
"Vyhrajeme pro vše, co tento znak (Realu - pozn. redakce) představuje."Albiol
"Naše hrdost a dresy nás poženou za vítězstvím."

Pepe
"Bernabéu nám nezklame, naopak pomůže."

Garay
"Fanoušci budou naším dvanáctým hráčem."

Granero
"Máme povinnosti zvítězit a to také uděláme."

van Nistelrooy a Higuaín
"Otočíme to pro náš znak. Dlužíme to fandům."

Kaká
"Musíme tento dvojzápas vyhrát pro pýchu a historii Realu Madrid. Naše vítězství v derby nám zvýšit naší morálku pro úterní comeback. Podpora fanoušků bude velice důležitá. Hráči a fanoušci se musí spojit. Fanoušci musí být dvanáctým hráčem týmu."
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!