Marcelo pro oficiální web, Ronaldo připraven nebude

Čas 05. 11. 2009, 16:14 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Marcelo
Marcelo

Marcelo Vieira, obránce či záložník Realu Madrid, prohodil pár slov pro oficiální web realmadrid.com. Vyjádřil se nejen k dalšímu zápasu, ale také k situaci kolem Raúla.

Raúl totiž začínal v posledních dvou zápasech jen jako náhradník a to přesto, že hrál velmi dobře a byl naším nejlepším útočníkem. Pro zápas s Getafe ho ale Pelle nechal odpočívat a útočné duo Benzema - Higuaín zahrálo tak dobře, že El Capitano musel na lavičce zůstat.

Marcelo se nyní k situaci také vyjádřil. „Raúl je vynikající hráč a určitě to chápe. Někdy jsou prostě zápasy, kdy chce trenér ponechat sestavu. To nastalo nyní. Raúl se nestal náhradníkem, jen byl dva zápasy na lavičce. On je velký hráč a vše chápe. Je vždy připraven“ vyřkl své přesvědčení Marcelo.

Marcelo také okomentoval další zápas, který odehraje Real se svým městským rivalem, Atleticem. „Chceme ten zápas vyhrát. Už jsme naši hru zlepšili. Potřebujeme Ronalda, doufám, že se co nejdříve uzdraví. I bez něj ale chceme vyhrát. Dříve jsme hráli moc pomalu, nyní již víme, že to tak nejde.“

Ronaldo bohužel připraven nebude

Oficiální stránka Realu potvrdila, že Cristianův stav se zlepšuje, do zápasu ale bohužel nenastoupí. „Ronaldo udělal velký pokrok. Již se může zapojit do tréninku. Hrát ale ještě nemůže.“ Takto zní tedy oficiální lékařská zpráva.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!