Dnešní trénink a aktualizované info o Ronaldovi!

Čas 04. 11. 2009, 19:54 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com, marca.com
Pellegrini nemůže s Ronaldem počítat
Pellegrini nemůže s Ronaldem počítat

Dnes v odpoledních hodinách proběhl ve Valdebebas další z mnoha tréninků Realu Madrid. Tentokrát se Merengues začali připravovat na derby s Atléticem. Vedení klubu také do světa vypustilo nové informace o kotníku Cristiana Ronalda.

Dnes začal Merengues program ve Valdebebas v 16:30. Tedy asi necelých dvanáct hodin po přistání na letišti Barajas po zápase s Milánem. Mnozí z hráčů spíše regenerovali, jiní pokračovali v plné přípravě na další zápas.

Garay, Guti a hráči, kteří včera nastoupili v základní sestavě, dnes měli trošku individuálnější programy. Většinou šlo ale o to, že určitou dobu strávili v tělocvičně a poté se přesunuli na pažit ve Valdebebas.

Zbytek týmu + Xabi Alonso se připravovalo naplno na sobotní derby utkání s Atléticem, které včera remizovalo v Lize mistrů s Chelsea. Tito hráči se po rozdělení skupin vrhli převážně na zlepšování práce s míčem.

Portugalci Pepe a Ronaldo dnes makali jen v tělocvičně. Brankáři Dudek a Adán měli svůj individuální program s trenérem brankářů Xabierem Mancisidorem. Další trénink je zítra v 10:30.

Aktualizované info o Cristianu Ronaldovi!
Média dnes v Madridu, a vlastně po celém světě, čekala na novinky o zdravotním stavu Cristiana Ronalda. Ty přinesly rozporuplné pocity a to hlavně pro fanoušky Realu Madrid.

Portugalec, jenž si obnovil zranění ze zápasu Ligy mistrů proti Marseille 10. října
v zápase Portugalska s Maďarskem, nebude v sobotním El Derbi madrileño k dispozici.

Dnes ráno absolvoval Cristiano podrobná vyšetření, například musel na magnetickou rezonanci, na klinice Sanitas La Moraleja, kde zjistili, že se kotník sice skvěle hojí a měl by být brzy v pořádku, ale také lékaři věděli, že nebude moci portugalský reprezentant v sobotu hrát.


marca.com

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (33 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!