Pepe: Tým musí Pellegriniho poslouchat!

Čas 30. 10. 2009, 16:18 | Autor Peči | Zdrojgoal.com
Pepe
Pepe

Obránce Pepe se domnívá, že než ukazovat na někoho konkrétního by bylo lepší soustředit se na trénink a tvrdě pracovat, chce to ale čas...

Portugalský reprezentant říká, že je potřeba poslouchat pokyny Manuela Pellegriniho, pokud se tým chce z této velmi špatné situace dostat a bojovat o všechny tři trofeje. Taky si myslí, že tým zapomíná na to, že jim Pellegrini nařídil, že mají bránit jako tým.

Real dostal v úterý od 3-ligového Alcarcónu 4 góly a týden předtím 3 v Lize Mistrů od A.C. Milán. Pepe ale má v trenérovy metody pořád důvěru.


„Je velice snadné ukázat prstem na trenéra a říct, že za to může on, ale musíme mu věřit a dál pracovat. Nyní nám to zrovna nejlíp nefunguje, na začátku bylo vše lepší."


„Mluví s náma často,má rád když hrajemepěkný fotbal a držíme míč,teď se náma le věci prostě nedaří. Ve španělské lize má Pellegrini mnoho zkušeností a taky toho od nás hodně požaduje, ale v úterý jsme to nesplnili."


„My hráči s ním musíme komunikovat, dávat pozor a poslouchat ho,nemužeme za to ani jen my,ani jen trenér, všichni na tom mají svou vinu."

„Musíme si dávat větší pozor, trenérříká, že není potřeba brínit v hodně lidech, stačí i jenom tři, pokud svou práci dělají opravdu dobře."

„Tak budeme mít i větší šanci hrát líp dopředu,ale chce to čas a pořádně se sehrát, ještě před pár týdny jsme měli nejmíň inkasovaných gólů v lize."


„Bránění není jen o zadní linii, musí nás podporovat celý tým."

„Je to ale těžké, směrem dopředu máme velmi talentovaný tým, pokud se ale soupeř zaměří pouze na obranu a protiútoky, tak naši útočící hráči mají problémy se dostatečně rychle vrátit."

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!