Příprava na Getafe

Čas 29. 10. 2009, 13:27 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
Pepe
Pepe

<FOTO> Dnešní trénink se nesl v duchu přípravy na sobotní ligové utkání, jenž se uskuteční na Santiagu Bernabéu. Proti Realu se postaví Getafe, další madridský celek, zahrát by si mohl i loňský hříšník Pepe.

Dnes proběhl ve Valdebebas předposlední trénink v rámci přípravy na sobotní střetnutí s Getafe (18:00). Svěřenci Manuela Pellegriniho se věnovali práci s míčem a samozřejmě také fyzické přípravě.

Do plného tréninku se po dni stráveném v tělocvičně vrací Portugalec Pepe. Ten si totiž v sobotním zápase s Gijónem vymkl kotník, ale dnes již byl v pořádku. Právě portugalský obránce by se chtěl ukázat v sobotu v dobrém světle, protože právě v posledním zápase s Getafe vyvedl velkou klukovinu, které poté hodně litoval.

Podobně byl na tom van der Vaart, ten měl ale problémy až po úterní blamáži v Alcorcónu, dnes se vrátil do plného tréninku, aby mohl bojovat o místo v sestavě pro příští zápas. Naopak pořád zranění jsou Cristiano Ronaldo a Ezequiel Garay.

Ještě se trošku vraťme ke Cristianovi. Ten včera podstoupil detailní vyšetření, které odhalilo, že se jeho zranění dobře hojí, ale pořád není zdárně doléčeno. Proto by měl Ronaldo zůstat v co největším klidu, další vyšetření bude během jednoho týdne.

Naši brankáři dnes měli trošičku odlišný trénink, tedy alespoň od těch posledních. Trenér brankářů Xavier Mancisidor na ně totiž střílel tenisovou raketou tenisové míčky, které pak měli ověřit rychlost reflexů našich strážců svatyně.

 
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!