Pepe nejspíš brzy prodlouží smlouvu

Čas 19. 10. 2009, 13:34 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Pepe
Pepe

Stoper Realu Madrid, Pepe, by měl v dohledné době s klubem podepsat nový kontrakt až do roku 2015. Kromě prodloužení by se měl také zvednout hráčův plat.

Pepe totiž nepatří zrovna mezi hráče, kteří by brali největší honorář. Spíše naopak. Náš obránce si totiž ročně přijde "jen" na 1.4 mil. eur. A to se nezdá ani sportovnímu řediteli, Jorge Valdanovi. Pepe by jako hráč základní sestavy, bojovník a hlavně dirigent obrany, měl brát podle něj více.

Proto začal již vyjednávat s agentem hráče. Vše prý nasvědčuje tomu, že by mělo dojít v brzké době k prodloužení stávajícího kontraktu. Konkrétně by se mělo jednat o pár týdnů. Doba, o kterou by měl stoper prodloužit je 2 nebo 3 roky. Počítá se spíše s rokem 2015.

Pepe by však nemusel být jediným hráčem, s kterým bude během sezóny prodloužena smlouva. Na konci této sezóny končí kontrakt hned několika hráčům. Přesto se nejedná přímo o momentální opory mužstva.

Mezi tyto hráče patří například náhradní brankář Dudek, stoper Metzelder a hlavně útočník a věčný kanonýr Ruud Van Nistelrooy. Toho však poslední dobou sráží jedno zranění za druhým.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!