Pellegrini, Ramos, Granero a El Capitano po zápase

Čas 19. 10. 2009, 13:02 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Raúl a Granero
Raúl a Granero

Real opět zvítězil na domácím hřišti a zůstává tak na svém stánku stoprocentní. Nutno dodat, že byl jasným favoritem a tuto roli potvrdil. Trenér i hráči byli spokojeni s výsledkem, ale stále opakují, že hra se musí ještě zlepšit.

Manuel Pellegrini
„Myslím, že jsme odehráli dobré utkání. Hlavně v první půli jsme byli jasně lepším týmem a hráli dobrý fotbal. V druhé to již nebylo ono. Ale myslím, že jsme hlavní cíl splnili. Dali jsme opět čtyři branky a to chtějí fanoušci vidět. Škoda dvou hloupých chyb před góly, které jsme inkasovali.

Nemyslím si, že by hrála špatně obrana. První gól jsme dostali z přímého kopu, druhý po chybě jednotlivce. Soupěř kopal dvanáct rohů a branku nedal. To je myslim velmi pozitivní. V posledních minutách již bylo vidět, že hráči mysleli na duel Ligy mistrů. Celkově jsme ale spokojeni, hlavně s první půlí.“

Sergio Ramos
„Myslím si, že po reprezentační přestávci jsou vždy zápasy horší. Alespoň mám takový pocit. Je jasné, že se musíme ještě hodně zlepšit. Už ve středu hrajeme důležité utkání s AC Milán a chceme naše fanoušky pobavit a vyhrát.

Musíme poděkovat fanouškům za jejich přízeň. Musíme se ještě hodně zlepšit. Ale chce to trpělivost. Ve Španělsku je každý tým silný, nesmíme nic podcenit.“

Esteban Granero
„Ze začátku zápasu jsme hráli velmi dobře. V první půli jsme předváděli pěkný fotbal. Branky jsme dali díky naší dobré hře, ne díky chybám soupeře. V druhé půli to již bylo horší. Hra se dost střídala. Celkově byl ale zápas v naší režii. Postupně se budeme zlepšovat. Dáváme mnoho branek a jistě vyhráváme. Teď se již soustředíme na zápas s Milánem, což je vždy těžký protivník.

Raúl
„Jsem strašně šťastný. Vše, co se mi včera podařilo, bylo super. Ale nejdůležitější jsou tři body, které jsme z tohoto zápasu určitě chtěli. Nikdy jsem si nemyslel, že toto dokážu. Je to skoro patnáct let od chvíle, kdy jsem začal hrát v tomto klubu. Jsem opravdu spokojený, ale i nadále mám velkou motivaci pomoci tomuto týmu k velkým úspěchům. Stále mám ty nejvyšší cíle.

Už myslíme na středeční utkání, kde nás čeká hodně těžký protivník. Ale věříme si. Je jedno, kdo dá branku. Při první mi skvěle asistoval Granero, při druhé zase Marcelo. Důležitý je týmový výkon.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!