Cristiano Ronaldo na 3-4 týdny mimo hru

Čas 12. 10. 2009, 09:56 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Ronaldo na klinice Sanitas

Nejdrašší fotbalista světa bude Realu Madrid chybět podle prvních odhadů necelý měsíc. Obnovil si zranění pravého kotníku v utkání s Maďarskem.

Dne 30. září si Cristiano Ronaldo v utkání s Olympiquem Marseille zranil pravý kotník a byl nucen střídat. Hned po vystřídání se všem fanouškům na stadionu zastavil dech, protože viděli jak klubový lékař ošetřuje Ronalda na lavičce náhradníků. Od této doby Ronaldo tvrdě pracoval, aby se mohl vrátit co nejdříve. To se mu také povedlo a Realu chyběl jen v Seville, ale pro reprezentační přestávku byl již připraven nastoupit k zápasu své reprezentace proti Maďarsku.

Od prvního okamžiku, kdy se Ronaldo dotkl míče bylo vidět, že je fit. Navíc to korunoval asistencí na gól Simaa. Ale o pár minut později bylo vše jinak. V 27. minutě utkání s Maďarskem byl nucen střídat, kvůli obnovení zranění pravého kotníku.

V neděli odpoledne po vyšetření bylo jasné, že Cristiano Ronaldo se nezúčastní utkání Portugalska na Maltě a odletí zpět do Madridu, kde bude pokračovat v léčbě. V šest hodin večer dorazil Cristian Ronaldo na kliniku Sanitas La Moraleja, kde na něj čekalo podrobné vyšetření. Na vyšetření ho doprovázel Jorge Valdano. Po vyšetření, které trvalo necelou hodinu se Ronaldo vydal do Ciudad Deportiva Valdebebas, kde bude probíhat jeho rehabilitace.

Zpráva od Sanitas hovoří jasně. Po klinickém vyšetření a magnetické rezonanci se ukázalo, že Cristiano Ronaldo si obnovil zranění pravého kotníku. Odhadovaná doba léčby byla stanovena na 3-4 týdny.