Sobotní program Merengues v Barceloně

Čas 12. 09. 2009, 15:27 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Pérez v Barceloně
Pérez v Barceloně

Real Madrid přijel do Barcelony již včera dnes měli někteří hráči a funkcionáři velmi nabytý program. Bylo totiž na programu setkání s místními fanoušky Realu Madrid.

Rozvoj talentu u Gonzala Higuaína je nezastavitelný. Argentínský útočník dokázal v minulé sezoně ukázal, že má obrovský talent a že jednou se může stát legendou královského týmu z Madridu. El Pipita dokázal v minulé sezoně nastřílet 22 branek a stal se nejlepším střelcem Realu Madrid v LIGA BBVA.

Není proto divu, že byl zvolen nejlepším hráčem Realu Madrid v loňské sezoně fanoušky z Barcelony. V anketě hlasovalo 110 tisíc fanoušků. Carlos García a Bibiano Rina dnes předali Higuaínovy ocenění za vítězství v anketě.

"Cítím se velmi vděčný a jsem šťastný, že fanoušci ocenili moje loňské úsilí. Doufám, že se i nadále budu zlepšovat a budu dělat fanouškům radost i v budoucnu. Stanovil jsem si jasný cíl a doufám, že ho dosáhnu. Přijetí fanoušků v Barceloně bylo skvělé a doufám, že dnes večer je potěšíme výhrou."

Přesně v 11:30 Florentino Pérez a Jorqe Valdano předstoupili před hotelem AC Gava Ma před fanoušky. Setkání s fanoušky nemohlo proběhnout líp. Fanoušci Realu Madrid jakmile uviděli prezidenta Realu Madrid začali velmi hlasitě jásat.

Spontánně a s něhou prezident a generální ředitel se vyfotili s fanoušky a zůstali s nimi něco málo přes půl hodiny. Samozřejmě podepsali několik fotografií a vyfotili se s každým, který si o to požádal. Fanoušci jim tyto gesta ocenili hlasitým skandováním jejich jmen.

Po návštěvě prezidenta a generálního ředitele  navštívili fanoušky i někteří hráči. Albiol, Benzema, Kaká, Higuain, Casillas a Van Nistelrooy se přišli s fanoušky vyfotografovat a podepsat své fotky.

Všichni zúčastnění se chovali k fanouškům přátelsky a s úctouv, vždyť je fanoušci milují. Fanoušci sice neuměli dát své emoce najevo, ale byli velmi šťastní, že vidí své oblíbené fotbalisty, který vidívali jen na televizní obrazovkách.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!