Raúl Albiol slaví 24. narozeniny

Čas 04. 09. 2009, 11:34 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Vše nejlepší!!!
Vše nejlepší!!!

Své 24. narozeniny dnes slaví nová posila Realu Madrid, Raúl Albiol. Ke všem gratulantům se připojuje i redakce real-madrid.cz

Letní posila Realu Madrid, Raúl Albiol dnes slaví své 24. narozeniny. Po letním přestupu do hlavního města Španělska vyrůstá z Albiola jeden z nejlepších obránců v Evropě. Raúl Albiol po svém příchodu z Valencie dokazuje své kvality na každém tréninku i v každém utkání. Jeho čtení hry a předvídavost již zabránili několika brankám v naší síti. I přes svůj mladý věk se stal již plnou součástí národního týmu a pomalu z něj vyrůstá tahoun obrany Realu Madrid.

Raúl Albiol je v současné době na reprezentačním srazu národního týmu, kam ho povolal trenér Španělské reprezentace Vicente del Bosque. "Ještě nikdy jsem neslavil narozeniny na reprezentačním srazu. I když nejsem s rodinou tak si své narozeniny užívám, jelikož zde mám spoustu přátel" prohlásil dnes Raúl Albiol. "Dostal jsem spoustu gratulací od všech mích přátel v národním týmu. Mluvil jsem s Casillasem, který mi řekl, že všichni stárneme strašně rychle" říká s úsměvem Raúl Albiol.

Raúl Albiol prostřednictvím internetové stránky realmadrid.com poděkoval všem fanouškům Realu Madrid za jejich podporu. "Jsem velmi šťastný, že mohu hrát za Real Madrid. Děkuji všem, kteří mi poblahopřáli vše nejlepší. Je to zvláštní den, ale vyměnil bych ho za mnoho titulů s Realem Madrid a za úspěch na Mistrovství světa 2010 v JAR."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!