Miguel Torres hráčem Getafe!

Čas 31. 08. 2009, 22:22 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com, marca.com
Miguel Torres a Sergio Ramos s trofejí
Miguel Torres a Sergio Ramos s trofejí

To, o čem se hovořilo již delší dobu, je tu. Real Madrid prodal svého odchovance Miguela Torrese, který se stěhuje do dalšího madridského klubu. Vybralo si ho Getafe.

O možném přestupu Miguela Torrese se hovoří již týden. V posledních dnech se však o mladém Španělovi hovořilo víc, než kdy jindy a dnes večer konečně spekulace utichly.

Odchovanec Los Blancos totiž balí věci a stěhuje se o pár kilometrů jižněji do dalšího madridského týmu, Getafe. Tam bude mít velkou oporu v trenéru Michelovi, jenž mu pomohl do prvního týmu Realu Madrid, když ještě vedl madridskou akademii.

Miguel Torres podepíše v Getafe smlouvu na pět let a Real Madrid za tento přestup dostane 2 miliony eur. V dohodě je ale nám již dobře známá klauzule, podle které může Real hráče přednostně vykoupit do dvou let.

Miguel se stal již sedmou posilou Getafe. Je také 14. hráčem, který letos v létě opustil tým Merengues. Angel Torres, prezident klubu, by rád přivedl do svého klubu ještě útočníka, v Realu již nikdo takový nepřipadá v úvahu.

Torres bude již pátým hráčem aktuálního kádru Getafe, který je odchovancem Realu. Dalšími jsou Jordi Codina, Daniel Parejo, Adrián González a Roberto Soldado.

Getafe si hráče Realu v posledních letech oblíbilo a to také díky skvělým vztahům, které mezi dvěma kluby panují. Dalšími dvěma hráči, kteří hráči za Getafe a jsou odchovanci Realu, jsou Rubén De la Red a Esteban Granero. První zmiňovaný se do Realu vrátil minulý rok, druhý jmenovaný během aktuálního přestupového období.

Miguel Torresi si v Realu prošel všemi věkovými kategoriemi, stejně jako ve španělské reprezentaci. Za první tým Merengues debutoval na konci roku 2006 ve španělském poháru. Za tři sezony, ve kterých za první tým Realu nastoupil, odehrál 52 ligových, 8 pohárových a 7 zápasů v Lize mistrů, celkem tedy 67. Na svém kontě má dvě asistence. Za Castillu odehrál 19 zápasů a připsal si jednu asistenci a za 'Céčko' nastoupil 34× a dal jednu branku. S prvním týmem vyhrál dvakrát ligu a jednou Super Copu.

Našemu odchovanci přejeme do další etapy jeho fotbalové kariéry jen to nejlepší, zvláště hodně startů a velké množství úspěchů. Také děkujeme za odváděné výkony v dresu Realu Madrid. GRACIAS MIGUEL! HALA TORRES!Potřebujete Flash player k přehrání videa

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!