Casillasovi se nelíbí odchod Robbena

Čas 28. 08. 2009, 18:58 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Iker Casillas
Iker Casillas

Iker Casillas se vyjádřil k nucenému odchodu Arjena Robbena. Podle naší brankářské jedničky neudělalo vedení Realu dobrou věc.

Iker se vyjádřil v tom smyslu, že Real udělal chybu a že to vůči Arjenovi nebylo dobré. „Je to ostuda. Arjen byl vždy skvělý hráč a hodně nám mohl pomoci. Vedení se zachovalo špatně“ řekl naštvaný Casillas.

Dále Ikerman řekl, že se musí náš tým vyrovnat Barceloně, která měla minulou sezónu fantastickou formu. „Barcelona byla prostě nejlepší. My se jí ale musíme vyrovnat, musíme se vrátit silní“ povzbuzuje přesto Iker.

Robben je tak třetí z "velkých" hráčů, kteří museli Real v létě opustit. Nejdříve to byl Klaas Jan Huntelaar, který zamířil do Ac Milán. Poté se dlouho žádný obchod nedohodl a vypadalo to, že všichni již zůstanou. Bílý balet ale jasně řekl, že musí ještě nějaké peníze získat.

I když Manuel Pellegrini několikrát zdůraznil, že si chce jak Sneijdera tak Robbena ponechat, vedení mělo jiný názor. Stěhovali se tedy oba. Arjen do Bayernu a Wesley do Interu. Tato situace jasně ukazuje, že něco není v pořádku a mělo by se to hodně rychle vyřešit.

  


PROČ? Opravdu už jsou peníze víc než samotná hra? 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!