Sneijder: Budu bojovat, abych mohl zůstat

Čas 22. 08. 2009, 15:16 | Autor Hed | Zdrojmarca.com
Sneijder
Sneijder

Budoucnost Wesleyho Sneijdera v Madridu je stále nejistá a proto se samotný hráč nechal slyšet, že bude bojovat do poslední chvíle, aby mohl zůstat v hlavním městě Španělska.

V posledních dnech se hodně spekulovalo o odchodu Sneijdera z Realu Madrid. Přesto je Holanďan ochoten zůstat a bojovat o místo v sestavě Realu Madrid. Uvedl to dnes Španělský deník Marca.

"Já chci hrát za Real Madrid. Nechci odejít, protože vím, že zde můžu zůstat. Budu bojovat do posledních chvíle, abych zde mohl zůstat" řekl Wesley Sneijder. Holanďan následně uznal, že bylo těžké přijmout slova Valdany. Ten řekl, že Real Madrid se dohodl s Interem Milán na přestupu Sneijdera ve výši 15 milionů eur.

"Byl to divný čas pro mě. Cestovali jsme do Německa, kde jsme měli hrát zápas s Dortmundem. Věděl jsem, že nebudu hrát, ale přesto jsem chtěl jet do Německa, abych mohl být součástí tohoto týmu."

Dál Sneijder uvedl, že má velmi dobrý vztah s trenérem Pellegrinim. "Vím co mi trenér řekl. To mě motivuje a tvrdě pracují, abych byl součástí tohoto skvělého projektu" uzavřel Wesley Sneijder.

Uvidíme tedy, jestli tento Nizozemec v týmu zůstane, i když chybí v nominaci pro utkání s Rosenborgem, které se odehraje v pondělí od 22:00 na Santiago Bernabéu.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!