Cristiano Ronaldo: Zlepším se v nejbližších týdnech

Čas 20. 08. 2009, 10:52 | Autor Hed | Zdrojgoal.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo v rozhovoru pro SIC prohlásil, že jeho zlepšení formy příjde v nejbližších týdnech a nezapomněl se vyjádřit k reprezentaci, které se v posledním týdnu vyhnul.

Cristiano Ronaldo v létě přestoupil z Manchesteru United do Realu Madrid a stal se nejdražším hráčem historie fotbalu. Madridský celek za něj zaplatil 94 milionů eur. Ovšem Ronaldo zatím fanoušky moc nepotěšil a stále hledá svojí nejlepší formu, kterou měl za působení v Anglii.

Portugalec uvedl v jednom z rozhovorů, že tohle je v naprostém pořádku po takovém přestupu a zlepšení podle samotného hráče příjde v nejbližších týdnech. "Mám pocit, že bude všechno v pořádku. Samozřejmě jsem chtěl hrát líp hned od začátku, ale tyto věci chtějí více času" řekl Ronaldo pro SIC.

"Jsem si jist, že až začne sezona bude všechno v pořádku a já budu moci Realu Madrid pomoci dosáhnout stanovených cílů. Bylo by špatné, kdybych hrál dobře v přípravě a v polovině sezony bych se trápil. Mím cílem je zlepšovat se kousek po kousku. Jsem klidný, vše jde podle plánu a jsem si jist, že zlepšení přijde v pravý čas."

Ronaldo byl předmětem kritiky prezidenta portugalské fotbalové federace Gilberta Madaili a trenéra národního týmu Carlose Queiroze, když minulý týden ho vedení Realu Madrid neuvolnilo pro přátelský zápas, proti Lichtenštejnsku a to z důvodů chřipky.

"Já chci pravidelně hrát za národní tým. Ale tento krát nešlo, lidé nevidí všechny věci. Je velmi smutné vědět, že o Vás národní tým pochybuje, když chci reprezentovat svojí zemi" vyjádřil se Cristiano Ronaldo k situaci z minulého týdne.

"Samozřejmě se mi neposlouchalo dobře ty kritické řeči, když jsem věděl že to není pravda. Nevím proč to dělají. Tisku bych se nedivil, ale prezidentovy fotbalové federace a trenérovy se divím. Myslím si, že mě znají velmi dobře a vědí co potřebuji, je to opravdu smutné."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (31 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!