Robben zůstává v Realu Madrid

Čas 18. 08. 2009, 12:41 | Autor Hed | Zdrojmarca.com
Arjen Robben
Arjen Robben

Arjen Robben měl svojí budoucnost v Madridu na začátku prázdnin hodně nahnutou, ale nyní podle mnoho odborníků patří k nejlepším hráčům světa.

Arjen Robben využil svojí šanci předvést se novému trenérovy Manuelu Pellegrini a během svého působení na hřišti ukazuje, že místo v Madridu si zaslouží. Jen málo kdo by si před sezonou vsadil, že Arjen Robben v týmu vydrží a upevní si místo. Po příchodu Cristiana Ronalda a Kakáho se pro Arjena zvedla konkurence a hodně se mluvilo o odchodu, ale opak je prozatím pravdou.

Robben je jedním z pěti Holanďanů v týmu Merengues a právě u něj byli zprávy o prodeji nejintenzivnější. Robben v minulosti hodně doplácel na častá zranění a nikdy se nemohl dostat do top formy, ale to předvedl v minulé sezoně, kdy se stal hlavním pilířem týmu Juandeho Ramose.

Na konci letošní přípravy se mluví o tom, že Arjen Robben je v současnosti nejlepším hráčem týmu z Madridu a to i přes příchod několika skvělých fotbalistů. Robben také přesvědčil mnoho odborníků, že je schopen odehrát dva po sobě jdoucí zápasy během jednoho týdne.

Pokud tedy Manuel Pellegrini namíchá ten správný "nápoj" a vše bude fungovat bez problémů, mají se fanoušci Merengues na co těšit. Trojce Kaká, Robben a Ronaldo toho mohou v Madridu ještě hodně dokázat.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!