Salgado na cestě do Blackburnu, Sneijder do Interu

Čas 15. 08. 2009, 12:44 | Autor podvinho | Zdrojgoal.com
Wesley Sneijder v dresu Realu
Wesley Sneijder v dresu Realu

Velké překvapení se chystá na britských ostrovech. Manažer Blackburnu, Sam Allardyce si totiž vyhlédl jako ideální posilu bývalého hráče a legendu Realu Madrid, Salgada.

Jak všichni víme, Real Madrid, po dohodě se samotným hráčem, rozvázal se Salgadem před několika dny smlouvu. Bylo to překvapení, vždyť tento hráč byl a je legendou klubu, za který odehrál mnoho skvělých zápasů. Následovala velice dojemná rozlučka, sám hráč se neubránil slzám. Salgado také řekl, že by si ještě rád zahrál fotbal na rozumné úrovni a tak se také děje.

Vypadá do, že se dohodne s klubem, který hraje pravidelně PL. Trenér Blackburnu v něm vidí ideální posilu, jelikož by přestoupil zadarmo. „Své prostředky na přestupy jsme vyčerpali. Rád bych však ještě získal Salgada. Je to hráč, který má stále velkou kvalitu a věřím, že bude dobrou posilou“ řekl Allardyce.

„Zdravotní stav hráče je v pořádku. Vše nyní závisí na finanční části a já věřím, že nebude problém, abychom se dohodli“ dodal.

Sneijder přece jen do Interu?

Dalším hráčem, který královský tým opustí, bude nejspíše Wesley Sneijder. O tomto hráči se toto léto hodně diskutovalo. Hlavním zájemcem byl a je Inter Milán. Trenér Realu, Manuel Pellegrini sice řekl, že se Sneijderem počítá, jenomže dostal nelehký úkol a to prodat hráče minimálně za 60 mil. Eur. A protože o moc hráčů zájem není, bude muset nejspíše Sneijdera prodat.

Kluby se prý dohodli na přestupové částce 19 mil. Eur, sám hráč by měl utržit 3,7 mil. Eur za sezónu. Největší problém by měl nastat ale právě v tom, že hráč odejít nechce. Sneijder několikrát vyhlásil, že se chce porvat o základní sestavu a Pellegrini ho v tom podporoval.

Na druhou stranu, agent hráče prý prohlásil, že by šel Wesley do Interu rád. Uvidíme, jak celá tato kauza nakonec dopadne.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!