Ferguson opět kritizuje Real...

Čas 29. 07. 2009, 15:48 | Autor podvinho | Zdrojguardian.co.uk, eurofotbal.cz
Ferguson opět zkouší své mediální hry.
Ferguson opět zkouší své mediální hry.

Je to jako trapný příběh, který nemá konce. Každý už chce, aby skončil, jen jeden muž ne. Tak nějak vypadá neustálé provokování trenéra Manchesteru United Alexe Fergusona.

Většina fanoušků Realu už jeho neustálé řeči ignoruje. A dělají dobře. Ferguson neustále kritizuje Real, i když na jeho slova nikdo nereaguje. Vždy si najde nějaký důvod, aby opět ponížil náš klub, jenže to se mu nepovede.

Tentokrát naštvanému Fergusonovi, který asi ještě neskousl odchod své největší hvězdy právě do Realu, posloužil jako příklad Sunderland, s kterým momentální Real srovnával. Samozřejmě se nejedná o Sunderland, který je nyní v PL. Jedná se sice o tento klub, ale před 60 lety. Sunderland totiž v 50. letech nakupoval velké hráče, nakonec se ocitl ve velké finanční krizi, spadl z First Division a hráči se rozutekli.

„Sunderland nic nevyhrál a nejlepší hráči odešli. Netvrdím, že se stane úplně to samé Realu, ale budou to mít hodně těžké. Jsem sám zvědavý, jak to Manuel Pellegrini poskládá, protože nemá kvalitní náhradníky“
řekl Ferguson.

Aby tento nechutný příběh zakončil, vyzdvihl nekonečného a hlavního rivala Realu, Barcelonu. „V Barceloně to dělají mnohem lépe. Každé léto koupí jednoho nebo dva výborné hráče. Mají velice silný tým a hlavně střed hřiště. Budou opět skvělí v další sezóně“.

Nedávno jsem napsal článek, proč nedáte Realu pokoj. Proto se tomuto jen směju a vyhlížím další atack na Real Madrid, který je jednoznačně nejsledovanějším týmem světa. Kdo by to chtěl vyvrátit, nemá pravdu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (68 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!