Oficiálně: Arbeloa hráčem Realu Madrid

Čas 29. 07. 2009, 12:30 | Autor Hed | Zdrojmarca.com, liverpoolfc.tv
Arbeloa
Arbeloa

<Aktualizováno> Álvaro Arbeloa se stal osmou letní posilou Florentina Péreze v Realu Madrid. Tento transfer zatím potvrdil jen Liverpool a na potvrzení Realu Madrid stále čekáme.

Již včera se na našem webu objevila správa, že španělský deník Marca uvedl na svých oficiálních webových stránkách správu, že Álvaro Arbeloa se stal novým hráčem Realu Madrid. Dnes to oficiálně potvrdil Liverpool na svých webových stránkách. Na potvrzení od Realu Madrid se stále čeká, ale na přestupu by se již nic měnit nemělo.

Nyní již bývalí hráč Liverpoolu po příchodu do zdravotního centra Realu Madrid, že je velice šťastný z návratu do Realu Madrid, kde působil před angažmá v Deportivu a Liverpoolu.

Liverpool FC vše potvrdil na svých oficiálních webových stránkách, až dnes. "Dosáhli jsme dohody s Realem Madrid na přestupu Álvara Arbeloi." Arbeloa podepíše v Realu Madrid smlouvu na pět let.

Mluvčí Liverpoolu navíc uvedl, že přestupová částka činí 4 miliony eur. nyní čeká na Arbelou kompletní lékařská prohlídka na klinice Sanitas La Moraleja v Madridu. 26-letý obránce tedy nedodrží smlouvu v Liverpoolu, která měla vypršet, až v létě roku 2014. Álvaro Arbeloa se stal osmou posilou Realu Madrid v aktuálním přestupním období. Jeho předchůdci byli Kaká, Cristiano Ronaldo, Benzema, Albiol, Negredo, Garay a Granero.

Vše již také potvrdilo vedení Realu Madrid na svých oficiálních webových stránkách a Álvaro Arbeola podepíše po lékařské prohlídce smlouvu na pět let.Tento den je pro Álvara Arbelou zvláštní. Po několika sezonách strávených v Liverpoolu se Arbeloa vrací do Realu Madrid, tentokrát jako hráč prvního týmu. Arbeloa dnes přicestoval do Madridu ze Zaragozy a po ubytování v hotelu Mirasierra Suite se účastnil v 11:15 lékařské prohlídky na klinice Sanitas La Moraleja. Před vchodem již na hráče čekali fanoušci spolu s médii.

Lékařské testy prokázali, že hráč je v dokonalém zdravotním stavu a že může bez problému podepsat smlouvu. Testy trvali zhruba hodinu a půl a během testů nevznikli žádné problémy. Álvaro Arbeloa například podstoupil odběry krve a moči, elektrokardiograf, echokardiogram, X-ray a klinické studie v pohybu.

"Udělali jsme standardní vstupní testy, které prokázali dokonalí zdravotní stav. Pro Álvara je radost hrát za Real Madrid, splnil si životní sen a je ochoten udělat vše proto, aby zde mohl zůstat" řekl lékař
Carlos Díez po lékařských testech.

Po lékařské prohlídce opustil Arbeloa kliniku Sanitas La Moraleja a vydal se na cestu na stadion San Bernabéu, kde podepíše pěti-letou smlouvu s Realem Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!