Van Nistelrooy a Diara: Návrat po turné v Americe

Čas 28. 07. 2009, 17:08 | Autor Hed | Zdrojgoal.com
Nistelrooy a Diarra po zranění
Nistelrooy a Diarra po zranění

Tito dva dlouho-době zranění hráči se již brzy vrátí do zápasů Merengues.

Ruud van Nistelrooy a Mahamadou Diarra se již mohou těšit na svůj comeback v bílém dresu Merengue. Oba hráči úspěšně dokončují rehabilitaci operovaných kolen. Návrat této dvojce se očekává po blížícím se turné Realu Madrid v Severní Americe, kde Real Madrid změří síly s Torontem a D.C. United.

Lékařský tým Realu Madrid hodnotí stav těchto dvou hráčů za velmi pozitivní. V neděli oba hráči absolvovali lékařské testy a oba hráči tyto testy absolvovali bez jakýchkoliv problémů.

Van Nistelrooy a Mahamadou Diarra zatím trénují samostatně v tělocvičně, ale zatrénovali si již i na trávníku ve Valdebeba. Ale brzy se připojí ke zbytku týmu, aby zvýšili svojí tréninkovou zátěž na maximum. Ale je tady ještě možnost, že ani jeden z těchto hráčů si v letošní sezoně za Real Madrid nezahraje.

Mahamadou Diarra má totiž podle všeho několik nabídek z Itálie a van Nistelrooy je spojován s návratem do Premier League, kde již jednou působil v dresu Manchesteru United. Ovšem nedá se očekávat, že hráči přijmou nějakou nabídku dokud nebudou úplně fit.

Jen připomínám, že Mahamadou Diarra se zranil v dresu Mali v kvalifikačním duelu na Mistrovství světa 2010 v Jihoafrické republice. Ruud van Nistelrooy se zranil o něco dříve. V utkání Ligy mistrů, v utkání s Juventusem Turín na Santiago Bernabéu a v 82. minutě musel vystřídat. Ještě před tím, stačil vstřelit jedinou branku Merengues v utkání.Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!