Merengues se vrátili do Madridu

Čas 22. 07. 2009, 22:44 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Higuaín na letišti Barajas
Higuaín na letišti Barajas

Po 10 dnech intenzivní práce v Irsku se Real Madrid vrátil do hlavního města Španělska. Po dopoledním tréninku v Irsku se Merengues přesunuli do Madridu. Ovšem příprava zdaleka nekončí. Již v pátek je na programu první trénink v tréninkovém centru Valdebebas.

Vyčerpaní, ale spokojeni s odvedenou prací se Merengues objevili na letišti Barajas v Madridu. Po devíti dnech intenzivní práce v městečku Maynooth nedaleko Dublinu bude příprava na sezonu pokračovat v Madridu, až do 7. srpna, kdy se Merengues vydají na turné v Severní Americe. Konkrétně do Toronta, kde sehrají přátelský zápas s tamním týmem FC Toronto. O dva dny později je na programu zápas s D.C. United.

Přibližně ve 20:00 se Merengues objevili na letišti Barajas na terminálu číslo 3, kde je očekávali věrní fanoušci, aby přivítali své miláčky po velmi náročném programu v Irsku.

Po první části přípravy mají zítra svěřenci Manuela Pellegriniho volný den, aby nabrali síly na další pokračování přípravy. V pátek jsou na programu dva tréninky, jeden v 9:30 a druhý v 19:30. Real Madrid tak začne přípravu na první zápas Peace Cupu, který odehrají v neděli 26. července 2009 na stadionu Santiago Bernabéu s týmem Al Ittihad. Zápas začíná ve 22:30.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!