Miguel Torres pro realmadrid.com

Čas 22. 07. 2009, 13:33 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Miguel Torres
Miguel Torres

Miguel Torres debutoval v dresu prvního týmu Realu Madrid v polovině sezony 2006/07. Nyní před ním stojí jedna z nejdůležitějších sezon v kariéře. V utkání s Irským týmem Shamrock Rovers mile překvapil. V rozhovoru pro realmadrid.com se vyjádřil, že se bude snažit přesvědčit trenéra o svých kvalitách.

Jak hodnotíte přípravu v Irsku?
"Byla to jedna z nejkratších příprav, ale zato velmi intenzivní. Myslím, že to byla dobrá zkušenost trénovat tří-krát denně. Je dobré rozdělit si zátěž. Je důležité mít v týmu zkušené hráče, ale nesmí chybět ani hráči z Castilly. Doufám, že tady někteří zůstanou."

Co od sebe očekáváte v nové sezoně?
"Osobně jsem přesvědčený, že to bude velmi důležitá sezona pro hráče, kteří pochází z Castilly. Věřím, že tento tým má šanci se zapsat do historie klubu. Já osobně chci přesvědčit trenéra, abych mohl hrát co nejvíc zápasů."

Co je nejdůležitější na těch prvních dnech přípravy?
"Nejdůležitější je, že je tu skvělá parta se skvělou atmosférou. Myslím si, že máme velkou motivaci. Všichni chtějí ukázat trenérovy svoje kvality. Věříme, že to bude velký rok pro Real Madrid. Obvzláštní pro hráče, kteří jsou tady dlouho."

Jsou letošní cíle vysoké?
"Na Real Madrid je vždy před sezonou vyvíjen velký tlak. A tak naše cíle jsou vysoké. Možná to bude tím, že stejné cíle jsme měli již v minulé sezoně a navíc přišli nový hráči. Bude to těžké pro trenéra zvolit správnou sestavu. Budeme muset tvrdě pracovat a udržovat si stálou formu, abychom mohli vyhrát Ligu mistrů na Bernabéu."

Zdá se, že finále Ligy mistů je priorita...
"Je to více než naše povinnost. Musí být krásné vyhrát Ligu mistrů na svém stadionu před svými fanoušky. Myslím, že je to v našich silách pokud budeme tvrdě pracovat. Doufám, že se tam dostaneme. Věnovali by jsme to fanouškům, kteří si to zaslouží."

Benzema vstřelil svůj první gól v bílem dresu. Jak ho vidíte Vy?
"Myslím, že je na tom velice dobře. Lidé mluví nejvíce o Cristianovy, ale Benzema je pro nás velká posila. Ukazuje svoje kvality na každém tréninku a umí hrát oběma nohami. Udělal nám velkou radost svým prvním gólem. Doufám, že si svoje nejlepší momenty schovává na sezonu."

Na co se mohou v letošní sezoně těšit fanoušci Realu Madrid?
"Doufám, že je potěšíme v každém zápase. Všichni chceme hrát a vyhrávat. Jediné co mohu říct je, že fanoušci budou spokojeni, protože my do toho dáme všechno."

Bude největší předností Realu Madrid držení míče?
"Ano. Trenér říká, že pokud budeme držet míč, nemůžeme prohrát. Je lepší držet míč, než se za ním honit. To nám pomůže zůstat v dobré formě. Stále ale zůstáváme v přípravě a snažíme se zdokonalovat a vymýšlet nové věci, které by nám usnadnili sezonu."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!