Skvělí debutanti!

Čas 21. 07. 2009, 01:14 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Manuel Pellegrini
Manuel Pellegrini

<Aktualizováno> Real Madrid dnes ukázal své nové hráče přímo v akci a musí se říct, že ani jeden z nich vyloženě nezklamal. Ronaldo, Benzema, Negredo a Garay zanechali na hřišti dobrý dojem.

čtyři nový hráči se dnes představili poprvé v dresu Realu Madrid v přípravném utkání s týmem Shamrock Rovers a všichni zanechali na hřišti dobrý dojem. Na začátku zápasu byl nejvíce vidět Cristiano Ronaldo, který se pokusil několikrát zakončit sám a dobře si rozuměl i s Gonzálem Higuaínem.

Do druhé půle nastoupil Karim Benzema, který byl na konci utkání označen za muže zápasu. Benzema ukázal svojí sílu a čich na góly. Jedna jeho střela skončila na tyči, druhá na boční síti a poslední byla branková. V druhém poločase se vedle Benzemi postavil Alváro Negredo, který svého spoluhráče skvěle doplňoval a po velké příležitosti Shamrocku vykopával míč z brankové čáry.

Svůj debut si odbyl i Ezequel Garay, který předvedl jistý výkon a v obraně neudělal závažnější chybu. Ukázal svojí sílu a skvělí start na míč. Stručně řečeno, všem debutantům se tento zápas povedl.

Nesmíme zapomenout ani na Manuela Pellegriniho, který poprvé vedl Real Madrid jako hlavní trenér. Určitě jeho tým  nepředvedl skvělí výkon, ale ani nezklamal. Skvěle kontroloval hru a míč měl po většinu času ve své moci. Merengues sázeli především na kombinaci ve středu pole, kde operovali Guti, Sneijder a Lass. Pellegrini poskládal dobře i obranou řadu, kde si hráči velmi dobře rozuměli a krajní obránci skvěle doplňovali útok. Navíc gólovou asistenci si připsal Gabriel Heinze.

Pellegrini pro tento zápas poskládal dvě sestavy. Každá hrála jeden poločas. Většina hráčů střídala v poločase kromě Lasse, který střídal v 66. minutě a Dudka, který odchytal celý zápas. Pellegriniho debut se musí hodnotit pozitivně.

Zmínit také musíme debut mladého nadějného středopolaře Marcose Tébara. Ten nastoupil do zápasu v 63. minutě, když vystřídal skvělého Lasse. Ukázal však, že i mladí talentovaní hráči z Castilly mohou podávat dobré výkony.

Pellegrini chtěl určitě naznačit, že Los Blancos mohou brát i z vlastních řad. Tébar byl také jediným nováčkem z našeho druhého mužstva, který dostal proti The Hoops šanci. 'Pelle' se tak na něj může kdykoli spolehnout.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!