Benzema má za sebou lékařské testy! + VIDEO

Čas 09. 07. 2009, 08:47 | Autor Hed | Zdrojas.com, marca.com
Karim Benzema
Karim Benzema

<Aktualizováno v 14:00> Dnes pokračuje program prezentací nových posil Realu Madrid. Po Kaká, Albiolovy a Cristianu Ronaldovy dnes čeká prezentaci Karima Benzemu.

Pokračování prezentací na Santiago Bernabéu má dnes svůj čtvrtý díl. Po 143 000 fanoušků, kteří sledovali prezentace Kaká (50 000),  Albiola (8000) a Cristiana Ronalda (85 000) dnes čeká prezentace Karima Benzemu. Na nejmladší posilu Realu Madrid v tomto přestupním období se očekává, že dorazí na stadion 30 000 fanoušků.

"S takovími hráči jako jsou v Madridu určitě Benzema svůj počet branek z Lyonu zdvojnásobí" hovoří média. Karim Benzema dorazí do Madridu dnes v 10:30 na letiště Barajas terminál T2. Očekává se, že na Benzemu nebude čekat na letišti tolik médií a že jeho cesta do nemocnice na lékařské testy proběhne bez problémů.

Benzema se může také označovat, jako náhradník za Davida Villu o kterého Real Madrid tak dlouho usiloval. Ale pochopil, že by koupě Davida Villi byl jen ztrácením času a tak se vedení domluvilo na Benzemovi.

Oficiální prezentace Karima Benzemi je naplánována na 21:00 na hrací ploše Santiaga Bernabéua. Podle prvních zdrojů se na Bernabéu očekává kolem 30 000 fanoušků a to povětšinou mladých lidí.

Ještě předtím musí Benzema projít lékařskou prohlídkou, která je naplánovaná na 11:30 na klinice La Moraleja Sanitas. Benzema již prošel minulý pátek lékařskou prohlídkou v Lyonu, kterou vedl Juan Carlos Hernandez a výsledek byl výborný.

Na prezentaci se očekává velký příliv novinářů z Francie, kde se předpovídá kolem 30 štábů, jelikož stejně jako Cristiano byl hvězdou Premier League, Kaká byl hvězdou Serie A, tak Karim  Benzema zářil v Ligue 1.

Karim Benzema se tak stane po Lassovi dalším francouzským hráčem v dresu Merengues a to vedení má zálusk ještě na Fracka Ribéryho, kterého se snaží přemluvit i Zinedine Zidane.Karim

Karim Benzema přistál na letišti Barajas v 10:30 SELČ. Ve svém prvním rozhovoru na španělském území řekl, že bude součástí velkého týmu. Let z lyonu proběhl bez komplikací a tak desítky novinářů na letišti Barajas se Banzemi dočkalo v čas.

>Benzema zároveň ocenil prezidenta klubu, když řekl, že Florentino budu velký a dobrý tým. Z letiště se Karim vydal do hotelu Mirasierra Suite, odkud následně zamíří na kliniku Sanitas La Moraleja, kde v 11:50 jsou na programu lékařské testy.

Před klinikou se zhromáždilo 40 fanoušků, aby podpořili Benzemu ještě před tím, než bude oficiálně představen na stadionu Santiago Bernabéu.

Na hotelu se Banzema mimo jiné potkal i s Manuelem Pellegrinim, který bude od dnešního dne jeho novým trenérem. Oba měli na sebe několik minut a tak stihli prohodit několik slov. Pellegrini vyjádřil svojí spokojenost, že Benzema bude hrát za Real Madrid. Zatím co, Karim Benzema dodal, že se již nemůže dočkat, až bude první trénink v tréninkovém centru Valdebebas, aby začal bojovat o místo v základní skupině.

Karim Benzema se dnes odpoledne podrobil zdravotním testům a výsledky? 21-letý Karim je v naprostém pořádku a večerní prezentaci se zítra zapojí do přípravy, která startuje ve Valdebebas a zúčastní se jí všichni, kromě hráčů, kteří hráli na Konfederačním poháru.

Po přistání na letišti Barajas a ubytování na hotelu Mirasierra Suite přicestoval Benzema ve 12:00 na kliniku Sanitas La Moraleja, kde se účatnil lékařských testů. U vchodu na kliniku na něj čekali již média a několik fanoušků, kteří pozdravili novou akvizici Merengues a ta se jim za to odvděčila několika podpisy.

Lékařské vyšetření potvrdilo skvělí zdravotní stav. Ovšem to tak u mladého hráče není nic neobvyklého. Karim Benzema si dosud neprošel žádným vážným zraněním a tak se jiný výsledek nedal ani čekat. Benzema se podrobil odběrům moči a krve. Podstoupil elektrokardiografu, echo kardiografu a nechyběli ani radiologické a biomechanická studie.

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!
videoVideo z testů šipka

Šéf lékařské komory Realu Madrid, Carlos Díez řekl. "Hráč je v optimálních podmínkách pro začátek tréninku a zvyšování tréninkové zátěže." Po lékařských testech opustil Benzema kliniku a vydal se na návštěvu stadionu Santiago Bernabéu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (96 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!