Cristiano má za sebou lékařské testy

Čas 06. 07. 2009, 13:10 | Autor Hed | Zdrojas.com
CR9
CR9

<Aktualizováno ve 20:30> Cristiano Ronaldo je v Madridu, kam přiletěl soukromím letadlem z Lisabonu.

Přibližně v 12:50 přistálo letadlo s Cristianem Ronaldem na soukromém letišti Torrejon v Madridu, kde ho již čekali zástupci Realu Madrid, aby ho doprovodili do nemocnice Sanitas La Moraleja, kde se C. Ronaldo podrobí lékařské prohlídce.

Cristiano Ronaldo do Madridu přicestoval společně s matkou, sourozenci, přáteli a se svým vlastním kuchařem. A v koloně čtyř aut se Cristiano Ronaldo vydal na cestu do nemocnice, kde v současné době probíhají lékařské testy pod dozorem Carlose Dieze. Poté bude nasledovat přesun na Santiago Bernabéu, kde je na 21:00 naplánovaná samotná prezentace.

První úkol na Cristiana Ronalda po lékařských testech čeká na Santiagu Bernabáu, kde podstoupí rozhovor pro oficiální webové stránky klubu. Následovat bude oběd v restauraci kolem 15:45.  Po obědě odjede Ronaldo do hotelu Mirasierra Suites, kde bude nabírat síly na večerní program. Po odpočinku na hotelu následuji návrat na Santiago Bernabéu a podpis šestileté smlouvy.

Již od brzkých ranních hodin se před stadionem Realu Madrid začínají tvořit hloučky fanoušků, kteří přišli přivítat svého nového hrdinu. Podle prvních předpokladů se počítám s 80 000 fanoušků, kteří chtějí vidět Ronalda v bílém dresu.

Samotná prezentace je na programu v 21:00 SELČ. Následovat bude první tisková konference Ronalda v novém působišti.V šílenství se proměnila situace před stadionem Realu Madrid. Od časného rána přicházejí fanoušci z celého Španělska do Madridu, aby viděli Ronalda v bílem dresu Merengues. "Přijeli jsme sem posledním spojením z Malagy. Jsme tady od 7:30. Mnoho let jsme čekali na to, kdy Ronaldo přestoupí do Realu a nyní nechceme promarnit příležitost vidět nejlepšího fotbalistu světa" říkají Gemma a Eloisa z Malagy.

"S Cristianem bude všechno lepší, je to šance být zase nejlepší" říká Mauricius, který čeká před stadionem již o 5:30. 22-letá Alexz Valencie přicestovala do Madridu také. "Vyjížděli jsme včera večer, jen aby jsme viděli Ronalda v nové dresu. Jsme rádi, že jsme tady. Doufám že bude hrát dobře a pomůže Realu Madrid k mnoha titulům."

Alberto, kterému je 15 let je před stadionem již od 8 hodin. „Konečně přestoupil do Madridu. Doufám, že ukáže, že je lepší než Messi." V Madridu je i mnoho fanynek, kteří Ronalda neobdivují kvůli fotbalovým dovednostem, ale kvůli vzhledu. „Miluji Cristiana. Hraje dost dobře, Jsem ráda, že přestoupil do Realu Madrid" říkají Rosi, Monica a Carmen.Cristiano Ronaldo dnes prožívá jeden z nejlepších dnů svého života. Portugalský hráč dorazil do nemocnice Sanitas La Moraleja, kde pod vedením Carlose Dieze podstoupil vstupní lékařskou kontrolu. Média a fanoušci čekali před vstupem na kliniku a skandovali jeho jméno. Oficiální prezentace je naplánovaná na 21:00.

Carlos Diez, ředitel zdravotního centra Realu Madrid řekl, „Má mimořádné schopnosti srdce a plic. Všechna vyšetření dopadla podle očekávání." Dr. Diez dále dodal, že Ronaldo úspěšně prošel biomechanickou studií. "Nyní může začít trénovat a dále se zdokonalovat."

Po testech Ronaldo opustil kliniku a zamířil na Santiago Bernabéu, kde je na programu oběd s některými bývalými hráči. Šéf lékařské služby Realu Madrid na konec dodal. "Je to sen a ten se dnes stává realitou."

 
Cristiano Ronaldo má za sebou úspěšné zdravotní testy v lékařském centru Realu Madrid a tak se mohl vydat na návštěvu Santiaga Bernabéua, kde ho vřele přivítal Jorge Valdano.

Generální ředitel a poradce prezidenta klubu vzal Cristiana Ronalda na prohlídku stadionu, která byla ukončena na prezidentském balkonku. Dále následoval oběd ve společnosti slavných fotbalových legend.

Tohoto obědu se zúčastnil i Eusebio, který poznamenal. "Je to čest, být u prezentace Cristiana Ronalda. Je to dobrý kamarád a fotbalista, kterého obdivuji. Je to poprvé co svět uvidí něco takového. Bude to show. Je důležité, že zde bude hrát. On se chystá udělat hodně lidí šťastnými."

"IKer Casillas a Raúl se chystají pomoci Ronaldovy, stejně jak tomu bylo v případě Figa. Ronaldo chce vyhrát Ligu mistrů a La Ligu. Získat titul je těžké, ale věřím, že to dokáže."

"Je to celoživotní přítel. Je to skvělí člověk a hodně jsem se toho od něj naučil.  Byl nejkomplexnější hráč všech dob" poznamenal Eusebio na adresu di Stéfana.

  
Po úspěšném absolvování lékařských testů přicestoval Ronaldo na Santiago Bernabéu, kde dnes bude představen, jako nový hráč Merengues. Zruba kolem 19:00 podal Ronaldo rozhovor, pro RealmadridTV ve kterém uvedl, že se mu splnil jeho sen.

Cristiano byl šťastný, jak samotný poznamenal. "Je to velkolepý den. Jsem velmi šťastný. Je to den mé prezentace v novém klubu, něco velkolepé. Toužil jsem hrát v Madridu v tomto skvělém týmu."

Přestupem do Realu Madrid se Ronaldovy splnil jeho dětský sen. "Splnil se mi jeden z největších snů. Nemohl jsem odmítnout tuto nabídku hrát za Real Madrid. Chtěl jsem hrát na Bernabéu a uspět zde."


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (114 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!