Albiol s De la Redovou 18-kou!

Čas 02. 07. 2009, 22:07 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com, thjuks
Albiol bude nosit číslo 18
Albiol bude nosit číslo 18

<Aktualizováno> Dnes měla na Santiagu Bernabéu prezentaci druhá posila Realu Madrid. Španělský stoper Raúl Albiol bude v nadcházející sezoně nastupovat s číslem 18!

Velký den Raúla Albiola byl nabytý hned od rána. V 9:00 se Raúl Albiol dostavil do nemocnice Sanitas La Moraleja, kde úspěšně absolvoval zdravotní prohlídku a mohl se tak těšit na podpis pěti-leté smlouvy. Po lékařské testech se již Albiol vydal směr Santiago Bernabéu, kde společně s představiteli klubu zavítal na Santiago Bernabéu Tour. Zde se dokonce potkal i s jedním Madridistas.

To se již přiblížil večer a byl čas na podepsání pěti-leté smlouvy. V zasedací místnosti na Santiago Bernabéu již bylo všechno připraveno ke schůzce Raúla Albiola a prezidenta klubu, Florentina Péreze. Ten se již byl podívat na Albiola na nedávno skončeném Konfederačním poháru, kde byl svědkem porážky Španělska v semifinále od USA. "Byl to špatný den" zavzpomínal Pérez.

Ale nebyl čas na špatné vzpomínky a přešlo se k podpisu. Mezitím Jorge Valdano pozdravil hráčovu rodinu a popřál jim hodně štěstí. Podpisu smlouvy ještě přihlížel čestný prezident klubu Alfredo di Stéfano,  generální ředitel Emilio Butragueño, sportovní ředitel Miguel Pardéza a bývalí hráč Realu Madrid Jose Emilio Santamaría.

Když Florentino Pérez předložil Albiolovy smlouvu a ten jí podepsal, ozval se v místnosti ohromující potlesk, jelikož Raúl Albiol se upsal Realu Madrid na pět sezon. Raúl Albiol dostal od Florentina Péreze různé dary, které mu mají připomínat tento slavnostní den. Stříbrnou repliku stadionu, hodinky a pero, kterým podepsal smlouvu. Dceru Albiola podaroval dresem a řekl jí několik informací.

Poté se ke gratulantům přidala i rodina. Ovšem byl čas opustit zasedací místnost a přestěhovat se do šatny, kde Albiol poprvé na sebe oblékl dres Realu Madrid. Aby se připravil na oficiální prezentaci na hrací ploše Santiaga Bernabua.

 Před vstupem do šatny se Raúl Albiol přiznal, že již dres Realu Madrid na sobě měl a to když si ho po utkání s jedním hráčem vyměnil. To však ještě hrával za Getafe a nyní bude tento dres nosit se svojí jmenovkou.

"Je to tady úžasné" to byli první slova Raúla Albiola v šatně Realu Madrid. Právě v šatně se Raúl Albiol nejvíce rozpovídal. Po chvíli v šatně již bylo jasné, že zde se Albiolovy velmi líbí. "Další skvělé vzpomínky na dnešní den." A to ještě nevěděl co ho ještě čeká. 2. červenec se určitě zapíše do paměti Raúla Albiola výrazným písmem. "Všechny zážitky jsou úžasné."
 
Stejně jako Kaká dal Albiol v šatně možnost fotografům ho zvěčnit poprvé v dresu Merengues. Albiol zářil radostí a došlo i na vtípky, když někdo řekl, ať si zahrne dres do šortek. "Jste rozhodčí,"zeptal se Albiol.

Po návštěvě šatny byl již Raúl připraven k prezentaci a již mohl slyšet pokřiky fanoušků, kteří se pomalu shromažďovali na stadionu.Samotná prezentace byla naplánovaná na 21:00 a tak se i stalo. Santiago Bernabéu se stalo svědkem druhé prezentace nové posily Realu Madrid v tomto týdnu. Sice nedorazilo tolik lidí, jako na prezentaci Kakáho, ale 9000 fanoušků je také slušný počet.

Na začátku prezentace fanoušci přivítali Florentina Péreze pokřikem "Hala Florentino" a ten jim za to poděkoval a následně si vzal slovo. Ovšem nejprve přivítal čestného prezidenta klubu Alfréda di Stéfana, který se jako vždy stal součástí prezentace.

"Děkuji Vám za přítomnost na prezentaci nového hráče Realu Madrid. Jste důkazem, že bez fanoušků by fotbal neměl žádnou cenu a žádné legendy by neexistovali. Real Madrid má nejlepší fanoušky na světě a my se Vám budeme snažit udělat radost"Náš nový hráč musel překonat velké potíže. Ale dokázal vyhrát a dnes může být zde. Doufám že se Vám bude líbit. Vítej doma, vítej v Realu Madrid." řekl Florentino Pérez na začátku svého poslovu. "Drahý Raúle, Vaše přítomnost nám umožní být zase silnější a lepší. Zde je jeden z nejlepších obránců Španělska a Evropy. Je to příklad, že každý musí jít za svým snem naplno a musí tomu obětovat hodně sil.

Raúl Albiol zamával fanouškům a rozdal mnoho úsměvů směrem do publika. Dokonce musel přerušit svůj projev kvůli hlasitým výkřikům fanoušků. "Jsem velmi šťastný, že jsem tady. Chci poděkovat klubu za vynaložené úsilí. Udělám maximum, abych Vás všechny uspokojil. Děkuji Vám za všechno. HALA MADRID." Ukončil Albiol svoje slova a mohl ukázat svůj dres, kde odhalil, že bude hrát s číslem 18. Následně ještě Albiol zapózoval před fotografy a již se mohl těšit na první tiskovou konferenci.

Potřebujete Flash player k přehrání videa
Prezentace španélsky (Marca)


Potřebujete Flash player k přehrání videa
Prezentace anglicky (Skysport)

Související fotogalerie


Pro pohyb v galerii můžete použít kurzorové šipky doprava (vpřed) a doleva (zpět).

blank
 
blank
 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (45 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!