Albiol úspěšně absolvoval lékařské testy!

Čas 02. 07. 2009, 13:57 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Raúl Albiol
Raúl Albiol

V Madridu se všechno chystá k prezentaci Raúla Albiola. Ten už má za sebou úspěšné lékařské testy a je na Santiagu Bernabéu.

Raúl Albiol dorazil včera v 22:15 na terminál 2 na madridském letišti Barajas. Po přistání hýřil radostí a byl nadšený z toho, že bude hrát za Real Madrid. S Albiolem do Madridu dorazila i jeho rodina. Otec, manželka, bratr a dcera po přistání na letišti se odebrali do hotelu Mirasierra Suites, kde nabírali síly na další den.

Albiol měl naplánovanou lékařskou prohlídku na 9:00 v nemocnici Sanitas La Moraleja po niž následuje návštěva stadionu Santoaga Bernabéua. Po lékařské prohlídce podepíše Raúl Albiol pěti-letou smlouvu a večer bude představen svým novým fanouškům. Ovšem nedá se čekat, že prezentace Albiola přitáhne tolik fanoušků, jako prezentace Kakáho.

Stane se tak druhým prezentovaným hráčem Realu Madrid během jednoho týdne. A to zdaleka nebude posledním. V příštím týdnu je na programu prezentace Cristiana Ronalda a Karima Benzemy, který do Realu Madrid přestoupil včera z Olympique Lyon. Oba zmiňovaní hráči podepíši smlouvu na šest sezon.

Raúl Albiol dnes v 9:00 dorazil do nemocnice Sanitas La Moraleja, kde na něj před vstupem čekalo několik fanoušků, aby ho hned z rána pozdravili. Raúl Albiol se jim za to odvděčil autogramy.

Jeho testy se skládali z několika vyšetření. Vzorky krve a moči, elektrokardiograf, MRI, kontrola pohybového ústrojí a mnoho dalších vyšetření. Po těchto vyšetření se Raúl Albiol vydal na cestu na svůj nový stadion Bernabéu.

"Raúl je v dobrém stavu. Všechny výsledky byli uspokojivé. Je naprosto připravený začít hrát a trénovat. Může začít s přípravou na sezonu" řekl vedoucí lékařů Realu Madrid. Na otázku jestli bude mít na jeho kariéru vliv jeho havárie, lékař odpověděl. "Vůbec ne. Nemáme žádný problém ze sportovního hlediska" dodal lékař. "Jsem nadšen, ale po poháru FIFA si potřebuji odpočinout" dodal Raúl Albiol.

Již nyní se potvrzuje, že Raúla Albiola čeká velmi náročný den. Po úspěšných lékařských testech se vydal na cestu ke stadionu Santiago Bernabéu. Kde ho přivítal generální ředitel Realu Madrid, Jorge Valdano. Uvítali ho i Miguel Pardeza a Emilio Butragueño. Jeho prezentace bude pokračovat podepsáním smlouvy a následně bude oficiálně představen na hrací pološe stadionu San Bernabéua.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!