Kaká má za sebou lékařské testy!

Čas 30. 06. 2009, 09:51 | Autor Hed | Zdrojmarca.com, realmadrid.com
Kaká
Kaká

<Aktualizováno o lékařské testy> Nejlepší hráč Poháru FIFA je již v Madridu a má za sebou úspěšné zdravotní testy, které potvrdili jeho skvělý zdravotní stav.

První posila Florentina Péreze, Káka již dorazila do Madridu. Po dlouhém letu, který měl trochu zpoždění, přistál nejlepší hráč Konfederačního poháru na letišti Barajas s velkým očekáváním. Hráč Merengues byl eskortován do jednoho z hotelů a během cesty z letiště nepodal jeden jediný rozhovor.

Kaká doprovázen čtyřmi zaměstnanci firmy AENA opustil letadlo. Odkud pokračoval do hotelu. Zodpovědnost za bezpečnost nové posily Merengues nesl zaměstnanec Realu Madridu Javier García Col.

Kaká přiletěl do Madridu i se svým otcem a podle všech informací cestovali první třídou. Oba jsou nyní v hotelu, kde nabírají energii na velmi náročný den. Vše začne dnes ráno lékařskými testy. Následně bude ve večerních hodinách představen fanouškům Realu Madrid, ale i všem lidem, kteří sledují fotbal na Santiago Bernabéu. Prezentace začíná v 20:30 a zde by neměla chybět.

Na Santiagu Bernabáu se očekává, že dorazí 20 000 fanoušků, kteří budou natěšeni na tohoto Brazilce, který v posledních dnech udivoval fotbalový svět na Konfederačním poháru v JAR. Ale nyní je již připraven na dres Realu Madrid.

S úsměvem a radostí dorazil dnes ráno Kaká do nemocnice Sanitas La Moraleja, kde podstoupí lékařské testy. V 09:30 se Kaká objevil před nemocnicí bez žádné známky únavy z dlouhého letu z JAR.

Hned před nemocnicí se poprvé setkal s fanoušky Realu Madrid. Fanoušci mu vyjádřili podporu v tento důležitý den. Kaká poděkoval fanouškům, když s němi prohodil pár slov a rozdal pár autogramů. Kaká si tak zajistil dobrý dojem, který zanechal na všech fanoušcích před nemocnicí. Poté se již vydal do nemocnice, kde na něj čekali lékařské testy.

Lékařské testy mají zjistit zdravotní stav hráče a především jeho fyzickou kondici. Kaká tak podstoupí první dnešní krok, který ho během dnešního nabytého dne ještě čeká.  Po lékařských testech odcestuje Kaká na Santiago Bernabéu, kde oficiálně podepíše smlouvu. Následně bude představen na Santiago Bernabéu, kde se na něj bude těšit kolem 20 000 fanoušků.

Ricardo Izecson Dos Santos Leite dnes ráno v 07:30 dorazil na letiště v Madridu, Barajas v doprovodu svého otce. Jeho první dnešní zástávkou byly lékařské testy, kam dorazil s dobrou náladou. Již před nemocnicí ho čekali fotografové, novináři a fanoušci.

Poté již Kaká podstoupil potřebné lékařské testy, které provedl klubový lékař. Testy zahrnovaly vzorky krve, moči, elektrokardiograf, MRI a důkladné testy pohybové činnosti. '

Klubový lékař Carlos Diez potvrdil, že Kaká je v dobrém zdravotním stavu a je příkladem, jak má vypadat zdravotní stav fotbalisty. "Dnešní testy prokázali, že Kaká je ve vynikající kondici a nemá žádné zdravotní problémy. Může tedy hrát fotbal na nejvyšší úrovni. Tyto testy potvrdili jen ty, co byly provedeny v Brazílii. Zahrnuli jsme do testů některé další vyšetření, které nám umožnily zjistit jeho zdravotní stav. Kaká je, jako mnoho dalších hráčů Realu Madridu, křehkým hráčem" varoval na konec klubový lékař.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (57 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!