Něco málo o nové posile Realu Madrid

Čas 25. 06. 2009, 22:08 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Albiol
Albiol

Raúl Albiol je dalším Španělským hráčem v týmu Manuela Pellegriniho.

Příchod Raúla Albiola zvýšil kvalitu zadních řad Realu Madrid. Tomuto střednímu obránci byla dána šance uspět s Realem Madrid. Stejně jako ji dříve dostaly Camacho, Hierro, Sanchis, Alkorta, Pirri a v neposlední řadě Sergio Ramos. Ti všichni se připojili k týmu Merengues jako velmi nadějní hráči.

Raúl Albiol má teprve 23 let. Pirrimu bylo 19 let, Camachovy 18, Hierrovy 21, Alkortovy 25 a Sergiu Ramosovy bylo 19. Nyní je otázka, zda i Raúl Albiol dokáže v Realu Madrid stejné věci, jako jeho předchůdci. Mezi nimiž byli třeba i Sanchis, Karanka, Goyo Benito a Maceda.

Navíc s příchodem Raúla Albiola přibyl do Realu Madrid další stálí reprezentant španělského národního týmu. Nyní jsou na Konfederačním poháru třeba Casillas, Sergio Ramos, Kaká a právě Raúl Albiol, který je čtvrtým mistrem Evropy v týmu Manuela Pellegriniho.

Španělsko vyhrálo mistrovství Evropy 29. června loňského roku. Tým kladl důraz především na jednotu, kreativitu, dynamiku a efektivní fotbal po celou dobu konání turnaje. Ten samí tým o necelý rok později vyrovnal světový rekord v neporazitelnosti, který držela Brazílie.

Raúl Albiol je v současnosti v JAR, kde se se svým národním týmem připravuje na souboj o třetí místo. Albiol je čtvrtým hráčem v JAR, který bude v příští sezoně oblékat dres Bílého baletu (Iker Casillas, Sergio Ramos a Kaká).

Albiol se svého debutu v reprezentaci dočkal 13. října 2007 v utkání s Dánskem. Na ME nastoupil třeba v utkání s Řeckem, které Španělsko otočilo z nepříznivého stavu na 2:1. A samozřejmě mu nechybí ani zlatá medaile z Vídně.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!