Oficiální zpráva: Albiol hráčem Realu Madrid

Čas 25. 06. 2009, 12:41 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com, marca.com
Raúl Albiol
Raúl Albiol

Real Madrid získal dalšího hráče do svých řad. Tentokrát to je obránce Raúl Albiol.

Jak už včera informovali španělská média, tak Raúl Albiol se stal hráčem Realu Madrid, dnes to potvrdili oba kluby na svých oficiálních webových stránkách. Merengues a Los Ché se domluvili na přestupové částce a smlouva bude podepsána příští týden po lékařských testech.

Raúl Albiol se tak stane třetí posilou Florentina Peréze od začátku aktuálního přestupového termínu. Přestupová částka je očekávaných 15 milionů eur a Albiol podepíše pěti-letou smlouvu s ročním výdělkem 1,8 milionů eur.

Albiol bude představen příští týden po podepsání smlouvy a lékařských testech. V jeho smlouvě je rovněž uvedena klauzule na 80 milionů eur. Florentino Peréz tak utrácí dále za posily. Albiol je ovšem prvním obráncem, který do Madridu Toto léto zamíří. Samozřejmě po Garayovy, který se vrací po ročním hostování v Racingu Santander.

Raúl Albiol se také stal čtvrtým hráčem v týmu Realu Madrid, který v současné době je reprezentantem Španělska. Společně s ním to jsou ještě Iker Casillas, Sergio Ramos a Rubén de la Red.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (81 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!