Jorge Valdano: Xabi Alonso a Arbeloa do Realu Madrid

Čas 23. 06. 2009, 23:32 | Autor Hed | Zdrojgoal.com
Alonso
Alonso

Sportovní ředitel Realu Madrid, Jorge Valdano uvedl, že Real Madrid je blízko dua z Liverpoolu, Xabiho Alonsa a Alvára Arbelou.

Jorge Valdano řekl v jednom z rozhovorů, že Real madrid má políčeno na duo z Liverpoolu, Xabiho Alonsa a Alvára Arbelou. Ovšem další informace k chystaným přestupům nehodlá zmiňovat.

Nový sportovní ředitel Realu Madrid uvedl, že vedení by si toto duo z Liverpoolu velmi přálo přivést v tomto přestupním termínu na Santiago Bernabéu, ale nechce sdělovat médiím v jaké stádiu tyto přestupy jsou.

Manažer Liverpoolu, Rafa Benítez už mnohokrát prohlásil, že Xabi Alonso v Liverpoolu zůstane, ovšem zájem Realu Madrid je veliký. Vedení se ovšem ještě nevyjádřilo jestli již podalo oficiální nabídku.

"Máme o tyto hráče zájem, ovšem vyjednávání budou složitá. Musíme počkat, až přijde ten správný čas" řekl Joege Valdano, jak ho cituje španělský deník AS.

Zdá se, že Alváro Arbeloa bude pro Real Madrid snadnějším cílem, než Xabi Alonso. A to z důvodu, že do Liverpoolu přestoupil Glen Johnson. "Tento hráč má v Liverpoolu ještě jeden rok smlouvu a to nám dává větší šanci k přestupu" uvedl Valdano.

"Může hrát na dvou, až třech místech v sestavě. A to mi potřebujeme. Stojí zato, popřemýšlet o tomto hráči."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (35 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!