Blatter: Přestup Ronalda je dobrý pro fotbal

Čas 13. 06. 2009, 21:41 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Joseph Blatter
Joseph Blatter

Prezident FIFA, Joseph Blatter schvaluje přestup Cristiana Ronalda z Manchesteru United do Realu Madrid.

Přestup Cristiana Ronalda rozdělil fotbalový svět na dvě části. Zdá se, že postavil proti sobě asociace FIFA a UEFA. Prezident FIFA, Joseph Blatter schvaluje přestup Ronalda do Madridu, zatímco prezident UEFA Michel Platini tento přestup zpochybňuje.

Před pár dny dokonce FC Barcelona vyzvala svého rivala, aby zveřejnil zdroje financí, kde vzal peníze na hráče Kaká a Cristiano Ronaldo. K tomuto tématu, který hýbe celým fotbalovým světem se vyjádřil i prezident FIFA, Joseph Blatter, který tento přestup vyzdvihl a řekl, že jde vidět, že celosvětová finanční krize nepoznamenala fotbalový přestupní trh.

"Přestup Cristiana Ronalda je dobrý pro fotbal. Ukazuje se, že světová finanční krize nepoznamenala přestupový trh."

"Znamená to, že fotbal je na dobré cestě. Fotbal potřebuje takové přestupy,jako je ten Ronaldův. Tento přestup bude stát hodně peněz, ale ukazuje se, že každý hráč je prodejný. Musíme toto rozhodnutí respektovat. Přestupní trh je velmi citliví v době světové finanční krize, ale na fotbalovém přestupním trhu je všechno možné."

"50 milionů dolarů bylo vyplaceno, před deseti lety za Ronalda a já se ptám, co je dnes 80 milionů eur? Znamená to, že ve fotbale je stále vysoká poptávka po dobrých hráčích a že ve fotbale žádná krize neexistuje."
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!