Real se nezadluží + vyjádření Ronalda

Čas 12. 06. 2009, 18:33 | Autor podvinho | Zdrojmediafax
Ronaldo a Kaká v Realu. Přijde i Ribéry?
Ronaldo a Kaká v Realu. Přijde i Ribéry?

Prezident Realu Peréz vydal prohlášení, ve kterém mluví o rekordních přestupech posledních dnů. Tím, že Real koupil Kaká a Ronalda asi za 160 mil. Eur, se prý podle prezidenta nezadluží. Naopak. Real by mohl v budoucnu vydělat. Více + vyjádření Ronalda v článku.

Jestli se v posledních dnech mluví o nějakých jménech více, pak máme jasno o kterých. Ano, jsou tři. Kaká, Ronaldo a ?. No jasně, Florentino Peréz, staronový prezident Realu, který zahájil svůj projekt ve velkém stylu. To, co se bývalému prezidentovi nepodařilo, dokázal za týden.

Z řad fanoušků Realu je vidět nadšení, z řad ostatních klubů už menší. Real za rekordní přestupy kritizoval dokonce i šéf UEFA, Platini. Perézovi to ale evidentně nevadí a myslí si, že Real na přestupech těchto hvězd ještě vydělá.

„Real se těmito přestupy nezadluží. Jsme dobře fungující klub a finančně jsme na tom výborně. Naopak si myslím, že se nám tyto přestupy vyplatí. Můžeme na tom do budoucna vydělat. Jen si vemte, jak se zvedne prodej lístků a suvenýrů, navíc máme nyní vyšší hodnotu a banky nám půjčí větší půjčky“
řekl Peréz sebevědomě.

„Já jsem ze svého nic neinvestoval. To je absurdní. Všechno financocal klub Real Madrid“ dodal ještě Peréz, jelikož se poslední dobou spekulovalo, že pomohl k přestupu Ronalda svými prostředky. Jeho jmění se odhaduje na celých 34 miliard.

Ronaldo: „Těším se na další etapu své fotbalové kariéry“

I Cristiano Ronaldo se konečně k celé situaci vyjádřil. „Jsem rád, že má o mě Real takový zájem. Vím, že 80 mil. Liber je opravdu velká suma. Je to příjemný pocit, když o vás stojí dva velkokluby“.

„Do Madridu se moc těším a jsem rád, že přestup vyšel. Bude to další etapa mé kariéry“
zakončil.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!