Manchester United přijal nabídku za Cristiana Ronalda

Čas 11. 06. 2009, 11:52 | Autor Hed | Zdrojmarca.com, manutd.com
Ronaldo
Ronaldo

<Aktualizováno> Obě zůčastněné strany v tomto transferu to již potvrdili na svých oficiálních webových stránkách.

Manchester United oznámil na svých webových stránkách, že přijal nabídku Realu Madrid ve výši 80 milionů liber za hráče Cristiana Ronalda. Anglický klub tak obdrží největší částku za hráče, která kdy byla ze jednoho hráče utracena.

Mistr Premier League tak reagoval na poslední slova samotného hráče, který v jednom z rozhovorů potvrdil, že by rád odešel z Manchesteru United do Realu Madrid. Manchester United poukazuje na to, že jednání budou dokončeny 30. června a že nyní nebude k tomuto tématu podávat přesnější informace.

Cristiano Ronaldo je již dlouho v hledáčku Merengues a podle španělských médii byl již i hráčem Realu Madrid, ale to vše by se nyní mělo stát skutečností. Ronaldo měl namířeno do Madridu již minulý rok, kdy se o něj zajímal Ramon Calderón, ale neúspěšně.

Florentino Peréz tak plní další z mnoha svých cílů, které slíbil, když kandidoval na post prezidenta Realu Madrid. Madrid tedy s největší pravděpodobností čeká velká prezentace, protože do Madridu má namířeno i Kaká, který podepsal smlouvu na šest let a představen by měl být společně s Ronaldem na konci června

Vše již potvrdila i druhá strana, tedy Real Madrid. Na oficiální webových stránkách klubu se tato zpráva objevila kolem 13:45. V oficiálním prohlášení vedení potvrdil, že Manchester United přijal nabídku ve výši 80 milionů liber. Nyní zbývá jen dohoda s hráčem a podepsání smlouvy, který by měla být podepsána na šest let. Real Madrid doufá, že tato jednání s Cristianem Ronaldem dotáhne do úspěšného konce během několika následujících dní.


Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (207 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!