Kaká: Chci vyhrávat tituly

Čas 09. 06. 2009, 08:47 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Kaká
Kaká

<Aktualizováno> Kaká absolvoval první rozhovor v rodné Brazílii, jako hráč Realu Madrid.

"Od mého příchodu, až do mého odchodu z AC Milán, byla výkonnost klubu na velké úrovni. Jsem jim vděčný a nikdy na to nezapomenu. Ale vždy jsem chtěl hrát za Real Madrid, až opustím Milán. Real Madrid a Manchester City jsou odlišné týmy. Oba kluby mají jinou historii. City podali nabídku v polovině sezony, ale já se rozhodl zůstat. Nabídce Realu Madrid se nedá odmítnout. Zde je sport na prvním místě a to mě motivuje do další práce."

"Doufám, že vyhraji s Realem Madrid hodně trofejí a splníme se naše sny. Real Madrid má jasný cíl, vrátit se zpět na ztracené pozice. Real Madrid je pro fotbal velmi důležitý a bude patřit k nejlepším ve Španělsku i v Evropě. Jsou tady hráči jako Casillas, Raúl a další. Jsem hrdý na to, že patřím do týmu, který bude bojovat o tituly ve Španělsku i v Evropě. Je to jiná situace než, když jsem přišel do AC Milán. Bude to nová zkušenost a nový motivační prvek. Bude to něco, co Vás nutí každý den tvrdě dřít, aby jste nezklamal fanoušky."

"Mluvil jsem s několika hráči, kteří prošli Realem Madrid, třeba jako David Beckham. Říkal mi, že to je krásný klub a krásné město. A hrát v Realu Madrid je krásný zážitek. Beckham mi povědět hodně věcí a hodně jsem se toho od něj naučil a jsem mu zato vděčný. Oceňuji srovnání se Zidanem, je to člověk, který odevzdal fotbalu vše. Budu se snažit, abych se zapsal do historie klubu stejně jako on."

"Jsem velmi šťastný, že je to konečně zamnou. Jednání nebyla ovlivněna nikým jiným než mnou. Brazilská fotbalová federace mě určitě nechtěla ublížit a já chci pro ně vyhrát Confederations Cup."

"Existuje mnoho skvělých fotbalistů, kteří mohou být vybráni pro Zlatý Míč. Ale doufám, že nadvláda Barcelony skončila. Jsem si jist, že Real Madrid bude konkurenceschopný tak, aby mohl být pyšný na svojí historii."Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!