Kaká na lekářské testy

Čas 08. 06. 2009, 13:25 | Autor Hed | Zdrojmarca.com
Kaká
Kaká

<Aktualizováno> Brazilec Kaká je podle všeho na nejlepší cestě, aby si v příští sezoně zahrál Španělskou Ligu BBVA za Merengues.

Kaká je nejblíže Realu Madrid, než kdy jindy. Doktor a vedoucí lékařského týmu Realu Madrid Juan Carlos Hernandezcestuje do brazilského města Recife, aby provedl lékařské testy s zatím milánským hráčem.

Brazilec obdržel povolení od brazilské fotbalové federace, aby mohl smlouvu s Realem Madrid podepsat již dnes během reprezentačního srazu. Kaká by měl přijít do Realu Madrid již dnes za 65 milionů eur z italského AC Milán.

Kaká by měl podepsat pěti-letou smlouvu s královským klubem a měl by oblékat dres s číslem 22. Stane se tak druhým nejdražším hráčem historie fotbalu, když dražší byl už jen Zindedine Zidane, když přestupoval do Realu Madrid z Juventusu Turín.

Brazilský záložník se tak stane první velkou posilou staronového prezidenta Realu Madrid, Florentina Péreze, který přišel do Realu Madrid přesně před týdnem, když jako jediný kandidoval na prezidentské místo.NEW
Kaká dnes podstoupí v Brazílii lékařské testy, ale oficiálně bude představen v Madridu, až 30. června 2009. Brazilská fotbalové federace nedala hráči svolení k odcestování do Madridu, aby mohl být oficiálně představen.

Ale jeho prezentace se již chystá a Kaká se může těšit na cestu do Madridu. Podle některých zdrojů bude Kaká představen 30. června v dopoledních hodinách na Santiago Bernabéu.

Kaká odcestuje do Madridu 29. června, kdy spojem z Johannesburgu do Paříže se dostane do Evropy a dále zřejmě soukromím letadlem přiletí na madridské letiště Barajas.

Vlastník AC Milán, Silvio Berlusconi řekl, že je všechno připraveno na přestup Kaká do Madridu. "Dnes, nebo zítra mě to hráč oznámí po telefonu." Ovšem kdyby bylo na něm chtěl by aby Kaká zůstal v Miláně. "Lituji toho, ztrácíme jednoho z nejlepších hráčů na světě. Kdyby to bylo na mě, chtěl bych aby zůstal."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!