Silva blíže Realu?

Čas 07. 06. 2009, 10:23 | Autor podvinho
David Silva v souboji o míč
David Silva v souboji o míč

Agent Davida Silvy byl jednat na Santiago Bernabéu. K celé situaci se vyjádřil také sám aktér - David Silva.

Už delší dobu se spekuluje o přestupu dvou největších hvězd Valencie Davida Silvy a Villy. O oba se zajímá velké množství evropských klubů. Konkrétně na získání Silvy jsou hlavně dva adepti. Liverpool a Real Madrid. Liverpool má ale v současnosti také finanční problémy a pokud neprodá některého hráče (například Xabi Alonsa do Realu), nebude si asi moci Silvu dovolit.

Naopak Real má o Silvu velký zájem. Možným problémem by mohla být přestupová částka. Real totiž nabízí "jen" 20 mil. Eur, s čím se asi Valencie nespokojí. Známe však Péreze a jeho obchodní schopnosti.

Těmto spekulacím nahrává i fakt, že byl agent tohoto hráče vidět na Santiago Bernabéu, kde se jednalo o možném přestupu a platu hráče. Schůze trvala hodinu a půl, co na ní ale padlo, to nikdo neprozradí.

K celé situaci se vyjádřil i samotný hráč. „O té schůzi nic nevím. Nebyl jsem tu, byl jsem na Kanárských ostrovech a s agentem jsem kontakt němel“.

„Pro mě je to obrovská čest, že se o mě zajímá tak velký tým, jakým je Real Madrid. Momentálně jsem však hráč Valencie a určitě se vše nějak vyřeší. Nyní se chci soustředit na reprezentaci“
zakončil Silva.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!