Diarra a van Nistelrooy trénovali

Čas 03. 06. 2009, 16:28 | Autor Hed | Zdrojrealmadrid.com
Nistelrooy a Diarra po zranění
Nistelrooy a Diarra po zranění

Ruud van Nistelrooy a Mahamadou Diarra dnes poprvé od operací trénovali společně v tréninkovém centru ve Valdebebas.

V posledních dnech přichází z Madridu jedna dobrá zpráva za druhou. Ruud van Nistelrooy nedávno řekl v rozhovoru pro realmadrid.com, že jeho návrat na trávníky se blíží a dnes se tak stalo. Ale to není všechno. Mahamadou Diarra, který byl zraněn od prosince dnes s Nistelrooyem absolvoval stejný trénink. Oba dva bez větších problémů.

Ruud van Niystelrooy se zranil 5. prosince 2009 pět minut před koncem utkání s Juventusem.Nikdo nevěděl, jak dlouho bude zraněný, ikdyž samotný hráč to tipoval na dlouho. Týden po zranění podstoupil operaci pravého kolene, která ho na 6-9 měsíců vyřadila ze hry.

Stejně závažné zranění si Mahamadou Diarra přivodil v reprezentačním utkání 11. října 2009. Zranění mělo původně trvat měsíc, ovšem 8. prosince musel podstoupit operaci pravého kolene, která ho vyřadila na 6-9 měsíců ze hry.

Nekonečné hodiny fyzioterapie a práce v tělocvičně se začíná vyplácet. Sedm a šest měsíců po operacích se Ruud van Nistelrooy a Mahamadou Diarra dnes vrátili do tréninku v tréninkovém centru Valdebebas.

Dalšímcíle obou hráčů je práce s míčem a poté se dostat zpět do 100% fyzické kondice. Poté již hráčům nestojí nic v cestě vrátit se do zápasového zatížení.
Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (19 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!