Přestupy: Mnoho novinek okolo Realu!

Čas 21. 05. 2009, 14:21 | Autor podvinho | Zdrojelconfidencial.com, Peči a další
Ribéry je jedním z adeptů na bílý dres
Ribéry je jedním z adeptů na bílý dres

<Aktualizováno> Florentino Pérez ještě není prezidentem Realu, přesto má již jasný projekt a dohodnuté některé hráče. O Cristianovi Ronaldovi se toho již namluvilo dost, nyní ale přichází i jiné zprávy. Normálně bych mávl rukou, ale všichni víme, kdo je Florentino Pérez...aktualizováno o možný přestup Gutiho do Corinthians

Xabi Alonso se stane hráčem Realu!
Xabi Alonso a Real Madrid, toto spojení již bylo aktuální minulé léto. Alonso v Liverpoolu moc nehrál a tak byl jeho přestup dost reálný. Vedení však propáslo velkou šanci Xabiho získat, když se neustále snažilo o Cristiana Ronalda.

Nyní už by ale mohl Alonso obléknout bílý dres doopravdy. Přestup je prý dohodnutý, přestupová částka by se měla pohybovat kolem 23 mil. Eur. Navíc i agent Xabiho Alonsa se vyjádřil v tomto smyslu. „V létě se může stát mnoho věcí a uvidíme, co se stane“ řekl Iňaki Ibáňez. Liverpoolu by se peníze hodily na získání Davida Villy.

Reálnost: 80%
Klady:
Hráč, který Realu chybí. Umí rozdat míč, umí vystřelit. Je to Španěl.
Zápory: Někdy se špatně vyrovnává s větší konkurencí.

Kaká také na cestě do Madridu

Prý i Brazilec a hvězda milánského AC je už v podstatě hráčem Realu, pokud se prezidentem stane Pérez. Kolem Kakáho také probíhaly velmi dlouhé debaty, již několikrát byl vlastně hráčem Realu, vždy ale jen na oko.

Nyní by to ale mohlo být reálnější. Pérez by Brazilce rád přivítal a i Kaká by se možná nechal zlákat. V AC poslední dobou opět po zranění hraje a je vidět, že je stále velmi dobrým hráčem. Uvidíme, jestli ho bude chtít Milán pustit. Kaká sice dříve vyhlásil, že nikam nechce, ale nyní by mohl své plány přehodnotit.

Reálnost: 40%
Klady:
Velmi dobře technicky vybavený, dokáže dát finálovou přihrávku.
Zápory: Pokud přijde Alonso, jeden z nich by asi nehrál.

Ribéry a Villa také blízko Realu
Ano, prý i tito dva fotbalisté by mohli v příští sezoně oblékat náš dres. Ribéry již vyhlásil, že chce Bayern opustit a to nejlépe do Barcelony. Pokud však přijde Pérez, přivedl by si s sebou Zidaneho a to na post sportovního ředitele. Ten má na Ribéryho velký vliv a je možné, že by Franck změnil svůj názor a šel do Realu. I v Bayernu se pomalu smiřují s tím, že Ribéryho ztratí a hledají náhradu.

Reálnost: 65%
Klady: Velice rychlé křídlo, skvělé průniky, navíc dobře technicky vybavený.
Zápory: Jen těžko si představit, že by hrál i on i Robben a ofenzivní záložník typu Kaká. Ale může to i klapat.

David Villa několikrát prohlásil, že je ve Valencii štastný a chce zůstat. Jenže jeho poslední výrok zní, že chce hrát v další sezoně Ligu Mistrů. Pokud by se do ní Valencie nedostala (zatím je na 5. místě), pak by byla daleko větší šance na jeho získání. Problémem však může být věrnost Villy, který prý Valencii miluje a nerad by posiloval konkurenci. Poté by se dal očekávat přesun například do Anglie, kde má velký zájem Liverpool.

Reálnost: 30%
Klady:
Skvělý útočník, rychlý a pohotový v zakončení.
Zápory: Těžko hledat, opravdu jen náklonost k Valencii.

Wenger do Realu nepůjde
Poslední spekulace patří trenérské pozici. Pérez velmi stál o trenéra Arsenalu Arséna Wengera a ten o jeho nabídce uvažoval. Bylo to asi prvně, za jeho 13 let v Arsenalu, kdy uvažoval o odchodu.

„Většinou to nedělám, dodržuji smlouvu. Ale nabídka Florentina Péreze je moc zajímavá“ prohlásil nedávno Wenger. Po dvou dnech od tohoto prohlášení však vydal další. „Nikam nejdu“ řekl stručně Wenger a uťal tím další spekulace.

Guti do Corinthians?
Od příchodu Juande Ramose do Realu Madrid již odchovanec Realu nedostává tolik šancí, kolik by si on a jeho fanoušci přáli. Ve svých 32- letech by Guti, který nikdy nehrál za žádný jiný klub, než Real, mohl odejít do Brazilského Corinthians.

 

Corinthians již byl spojován s několika velkými jmény, jako je Ronaldinho z AC Milána nebo Deco z Chelsea. Podle některých informací již Gustavo Wolf, agent Gutiho jednal s marketingovým šéfem Corinthians, Paulem Rosenbergem.

Guti má sice v Madridu smlouvu až do roku 2011, ale pokud přijde Peréz a spolu s ním velké ofenzivní hvězdy, jeho šance na základní sestavu bude možná ještě menší, než letos. Pokud by Guti do Corinthians přestoupil, sešel by se s bývalým Madridským kolegou, Brazilcem Ronaldem, který v Realu hrál od roku 2002, odešel roku 2007.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (55 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!